


!



Też mi się wydaje, że może to być to

!



) nic nie kombinowałem jeszcze
Muszę teraz kupić ściągacz do magneta i popatrzeć co i jak 
!

modó³ wm mugen sport cdti

!



Uwielbiam jak się objeżdża wszystkie tzr-ki i rs-ki
Mi wahacz przy 140cc zaczął się wyginać w stronę przeciwną do łańcucha xd
h
Musi nieźle popiep@szać 




Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości