




na koniec podsumuje, ile pieniędzy poszło z dymem 




Jak podliczyłem mniej więcej wszystkie części które wpakowałem w mojego chinola to ręce opadają (jest suma w temacie z moim GR600) .... Lepiej nie wiedzieć ile się wpakowało, potem się tylko żałuje.


ja już teraz wiem ,że kasa raz jest ,potem jej nie ma ,a moto ładne zostanie ,jak nie ukradną ku***ie łby jakieś. więc noras inwestuj i dobrze biegi zmieniaj








Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości