Uploaded with ImageShack.us
fajnie tak pozapierdalać o północy






dlatego trzeba latać tam, gdzie nie ma zabudowań 


a słychać mnie z dobrych 2km nocy ,a mam zwyczaj po ciemku jeździć 40km/h xD
no i troszke żwawża rs bo tam gazior chyba ciut większy.
teraz zostało tylko metzelera skończyć 


Oponki całkiem ładnie się prezentują, ile dałeś? 


80/100 a nie 100/80
w poniedziałek odsyła, i na wysyłkach już w plecy 


Albo latać tam, gdzie Cię nie znająn0r3k pisze:michau_ek, sam bym się wk***iałdlatego trzeba latać tam, gdzie nie ma zabudowań
A nsr jak nsr - ładna
Lewa.
bardzo dobrze się trzyma drogi i ogólnie polecam
moja jeżdżona podobno 3 miesiące, mięsa mnóstwo więc można śmigać
a na przód też twist sm pewnie wskoczy, jutro się dowiem 




A to 300 zł, to nie tak źle, już jest ideał praktycznie 




Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość