ChillOut, kawalarz13579, dzięki kedzior96, Zmienię oczywiście racing123, Thx SuperHero, ha nope. Bubles, seryjny chynasounskiszajs speeder, tag ElDzej292, Thx Jak skończę to wpadnę
Stop! Teraz Kubuss !
Derbi za***rdala szybciej niÂż Katana
Nakurwiam se SendÂą
NANANANANANA !
przód w ogarze zły nie jest, tyłem w awaryjnych sytuacjach się za bardzo nie hamuje więc myślę że dobre klocki i opony starczą Mi by się jeszcze widziały sety cofnięte jak ma megas, nowe malowanko, tarcza licznika i x1 jak się patrzy no i nadkole