• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Zaprezentuj swoją maszynę.
Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: Bumek » wt 23 lip, 2013

Miałem okazje zobaczyć dzisiaj sende z 95 roku, jakaś różnica w wymiarach? Bo tamta wydała mi się ogromna i masywna, a niektórzy potrafią narzekać na jej rozmiar :P Ja tam nie wiem, czy przy moim wzroście, 180 ponad, dałbym rade całą stopą ziemi dotknąć, siedząc na niej :P
Obrazek


Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: Pawlos312 » śr 24 lip, 2013

Bumek, tak, stare Sendy są dużo większe od nowszych. Nowe są małe, niskie i jeździ się jak na pitbike, przynajmniej z moich doświadczeń tak wnioskuje.
Obrazek

racing123
Specjalista
Specjalista
Posty: 180
Rejestracja: czw 04 lip, 2013
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: racing123 » śr 24 lip, 2013

Fajne moto, będzie czym poszaleć. ;) Planujesz zmianę silnika na coś większego czy zostaje tak jak jest? :)

Awatar użytkownika
b0r3gi
Majster
Majster
Posty: 86
Rejestracja: pt 02 lis, 2012
Lokalizacja: ÂŚwiĂŞtokrzyskie

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: b0r3gi » śr 24 lip, 2013

Jako, żę w niedziele byłem na dub it w kielcach to kupiłem pare naklejeczek dla sendy :D W poniedziałek kupiłem jeszcze nowe klocki na przód bo stare były w opłakanym stanie i lakier do zacisków. Teraz pare fotek żeby nie być gołosłownym.
Nowe klocki
Obrazek
A tu pare zdjęć sendy
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
b0r3gi
Majster
Majster
Posty: 86
Rejestracja: pt 02 lis, 2012
Lokalizacja: ÂŚwiĂŞtokrzyskie

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: b0r3gi » śr 24 lip, 2013

Pawlos312, ty chyba na sendzie nie siedziałęś :D Siedziałem na wielu sendach i 2 mrt i mrt jest takie samo a nawet ciutkie niższe. Może ty siedziałeś na jakiejś niskiej sendzie albo masz wysokie mrt ale ja siedziałem na wielu motorach jak kupowałem i senda wcale nie jest mała. Ba jest jedną z większych bo dt na przykład jest niższa.


Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: Alpen » śr 24 lip, 2013

Ja to bym błotnik wywalił :D
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
b0r3gi
Majster
Majster
Posty: 86
Rejestracja: pt 02 lis, 2012
Lokalizacja: ÂŚwiĂŞtokrzyskie

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: b0r3gi » śr 24 lip, 2013

Alp3n, taki jest plan tylko zbieram fundusze na fajną lampke do tyłu i błotnik wylatuje.

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: Yato » śr 24 lip, 2013

o zaciskach powiedziałeś ale o łańcuchu że niebieski to już nie :D
:)

Awatar użytkownika
b0r3gi
Majster
Majster
Posty: 86
Rejestracja: pt 02 lis, 2012
Lokalizacja: ÂŚwiĂŞtokrzyskie

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: b0r3gi » śr 24 lip, 2013

racing123, narazie zostaje jak jest a na zime zobacze czy ją będę zostawiał na dłużej czy sprzedam w przyszłym roku. Jeżeli zostawie to jakieś 80 wpadnie a może i 90 :D
Yato, a no tak jakoś zapomniałem :D Aaaaa no i stopke od hamulca wypolerowałem, pomalowałem tą osłonke przy stopce hamulca i na wachaczu jeszcze są 2 naklejki WPP bo gratis dostałęm :D Więcej zmian nie pamiętam jak sobie przypomne to napisze :D
Jakbyście gdzieś widzieli jakąś fajną małą lampe do tyłu to bardzo prosze o info bo szukam właśnie jakiejś.
Ostatnio zmieniony śr 24 lip, 2013 przez b0r3gi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
b0r3gi
Majster
Majster
Posty: 86
Rejestracja: pt 02 lis, 2012
Lokalizacja: ÂŚwiĂŞtokrzyskie

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: b0r3gi » sob 03 sie, 2013

Super!! Dzisiaj poszedł mi w sendzie uszczelniacz w lewej ladze, urwało sie mocowanie zbiorniczka od chłodnicy i znowu chyba sie gdzieś masa rozpięła bo kierunki zaczęły świecić po 3 naraz albo tylko 1. Jak sie pieprzy to wszystko.

Awatar użytkownika
ReallY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3001
Rejestracja: wt 14 maja, 2013
Lokalizacja: Imielnica, Jędrzejów, Kielce
Pojazd: Hyosung GT 650r

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: ReallY » sob 03 sie, 2013

b0r3gi, Ja bym się cieszył, może i wszystko ale zrobisz naraz przez jeden przestój a z ogarem nie wiadomo :P
Specjalizacja:
RzeÂźbienie w metalu

Awatar użytkownika
b0r3gi
Majster
Majster
Posty: 86
Rejestracja: pt 02 lis, 2012
Lokalizacja: ÂŚwiĂŞtokrzyskie

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: b0r3gi » sob 03 sie, 2013

Jak sie dzisiaj okazało winowajcą głupiejących kierunkowskazów była jedna głupia żarówka. Prze to że była spalona to świeciły sie po 3 kierunki naraz, z przodu świeciły sie 2 naraz jak awaryjne. Jeden problem z głowy, jutro skleje zbiorniczek i tak sie zastanawiam co sie stanie jak bede jeździł z zepsutym uszczelniaczem? Może sie coś popsuć?

Awatar użytkownika
Prelude
Administator
Administator
Posty: 748
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: ZGL
Pojazd: Corsa C FL
Podziękował : razy
Kontaktowanie:

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: Prelude » sob 03 sie, 2013

b0r3gi, wymień uszczelniacze w obu lagach i będziesz miał spokój...

Awatar użytkownika
b0r3gi
Majster
Majster
Posty: 86
Rejestracja: pt 02 lis, 2012
Lokalizacja: ÂŚwiĂŞtokrzyskie

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: b0r3gi » sob 03 sie, 2013

Wiem tylko sie pytam bo chciałem już puścić jedno konkretne zamówienie na mielocha żeby nie płacić za każdą pierdołe przesyłki a jakbym chciał lampe i wszystko to troche kasy wyjdzie. I tak myśle czy by do początku września nie dojeździła na tych uszczelniaczach.

Awatar użytkownika
szymo_97
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 994
Rejestracja: ndz 17 lut, 2013
Lokalizacja: Paprotnia, koÂło ÂŁodzi

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: szymo_97 » sob 03 sie, 2013

Nic się nie stanie.
GuoWe'i 125 > WSK 125 > CBR 125R > Benzer Texas > Suzuki RG 125 F > Honda CB-1 400 :D

Obrazek

gg. 20481530



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl