router_97,
kaccerski,
Kubek! przód mam 17 a tył 16, jedyny problem co napotykam to taki że ciężko dostać oponę używaną na tył

zazwyczaj nówki
Krakuu, szukaj do rometa c1 s16 bo nic nie trzeba przerabiać, z ogara tylko nie pasuje tarcza kotwiczna, czyli byś musiał kupić z felgami a tak piasta itp pasuje .