• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Tablica prędkościomierza jak zmienić na np 90km/h

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
kedzior96
Weteran
Weteran
Posty: 389
Rejestracja: pn 06 lut, 2012
Lokalizacja: Goteborg

Re: Tablica prędkościomierza jak zmienić na np 90km/h

Postautor: kedzior96 » ndz 07 lip, 2013

bym zapomniał. :) łapcie linka do zegarków :)

http://chomikuj.pl/kedzior96
quattro !!
a4 b5 us 2.8 q :] <okok>


Matt_at
Praktykant
Praktykant
Posty: 75
Rejestracja: ndz 23 cze, 2013
Lokalizacja: Krosno

Re: Tablica prędkościomierza jak zmienić na np 90km/h

Postautor: Matt_at » ndz 07 lip, 2013

dokłądnie o to mi chodziło ... SKąd taki wziąłęś ?? jeśli masz prosiłbym o przesłanie

Awatar użytkownika
kedzior96
Weteran
Weteran
Posty: 389
Rejestracja: pn 06 lut, 2012
Lokalizacja: Goteborg

Re: Tablica prędkościomierza jak zmienić na np 90km/h

Postautor: kedzior96 » ndz 07 lip, 2013

Matt_at, luknij link do zegarów ;) tam w tym co mniej zajmuje jest :)
quattro !!
a4 b5 us 2.8 q :] <okok>

Matt_at
Praktykant
Praktykant
Posty: 75
Rejestracja: ndz 23 cze, 2013
Lokalizacja: Krosno

Re: Tablica prędkościomierza jak zmienić na np 90km/h

Postautor: Matt_at » ndz 07 lip, 2013

sory za głupie pytanie ale..... jak to wydrukować ??? dam drukuj i będa pasowały ?? czy trzeba jakieś rozmiary do druku ustalić??

Awatar użytkownika
kedzior96
Weteran
Weteran
Posty: 389
Rejestracja: pn 06 lut, 2012
Lokalizacja: Goteborg

Re: Tablica prędkościomierza jak zmienić na np 90km/h

Postautor: kedzior96 » ndz 07 lip, 2013

Matt_at, klikasz drukuj i gotowe :) bo wszystko jest wyskalowane do wydruku :) a na czym chcesz drukować ? :) radzę laserowo i na grubym papierze ;) przynajmniej ja tak mam :) w drukarni dałem 60gr <troll>
quattro !!
a4 b5 us 2.8 q :] <okok>


Awatar użytkownika
PablooS
Uczeń
Uczeń
Posty: 44
Rejestracja: pt 05 lip, 2013
Lokalizacja: GOP

Re: Tablica prędkościomierza jak zmienić na np 90km/h

Postautor: PablooS » ndz 07 lip, 2013

A z tym coś jeszcze się robi? Czy tylko drukuje wybrane dla siebie tak jak jest w Wordzie i wymienia ze starym?
Za pomoc odwdziĂŞczam siĂŞ piwem.
Terry Pratchett pisze:Oso­by u¿ywaj¹ce wiêcej ni¿ 3 wyk­rzyk­ników lub py­taj­ników to oso­by z za­burze­niami w³as­nej osobowoœci

Awatar użytkownika
kedzior96
Weteran
Weteran
Posty: 389
Rejestracja: pn 06 lut, 2012
Lokalizacja: Goteborg

Re: Tablica prędkościomierza jak zmienić na np 90km/h

Postautor: kedzior96 » ndz 07 lip, 2013

PablooS nic sienie robi :) wybierasz te którą chcesz mieć resztę zaznaczasz i kasujesz :) możesz też wklejać własne i ustawiać tak aby były równe z tymi to będą git. a jak ci się np dana podoba z stamtąd to tylko klikasz drukuj i zakładasz do ogarka :)
quattro !!
a4 b5 us 2.8 q :] <okok>

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Tablica prędkościomierza jak zmienić na np 90km/h

Postautor: KucaQ » ndz 07 lip, 2013

Matt_at pisze:WIesz lepiej czy co ??


Tak, wiem lepiej, bo to jest pi***zony chinol. Sprawdź nim v-max, zapewniam, że nie będzie już tak idealnie, pięknie, cudownie, ślicznie pokazywał, bo gówno od wibracji głupieje.
Bayeriche Motoren Werke

Matt_at
Praktykant
Praktykant
Posty: 75
Rejestracja: ndz 23 cze, 2013
Lokalizacja: Krosno

Re: Tablica prędkościomierza jak zmienić na np 90km/h

Postautor: Matt_at » pn 08 lip, 2013

heh ... widze że kolega ma jakieś uprzedzenie ale to twój problem. ja tam na Nawigacji widze 60 i na liczniku też ... więc problemu nie widze.... wskazóka ostatnio to mi w maluchu jakieś 10 lat temu latała ....

bazyl815
Majster
Majster
Posty: 85
Rejestracja: wt 13 gru, 2011
Lokalizacja: Chojnice

Re: Tablica prędkościomierza jak zmienić na np 90km/h

Postautor: bazyl815 » pn 08 lip, 2013

nie moge odtworzyc tych zegarów .. pomozcie..
Naked 120cc rr OGIEÑ!!!

; ))http://polskajazda.pl/Motocykle/Motorowery/143185

racing123
Specjalista
Specjalista
Posty: 180
Rejestracja: czw 04 lip, 2013
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Tablica prędkościomierza jak zmienić na np 90km/h

Postautor: racing123 » pn 08 lip, 2013

No ja też właśnie nie mogłem i kedzior96 mi powiedział że to w Wordzie trzeba otworzyć ale ja nie mam i nie otworzyłem. :D
CzĂŞÂści NSR JC22!!!

bazyl815
Majster
Majster
Posty: 85
Rejestracja: wt 13 gru, 2011
Lokalizacja: Chojnice

Re: Tablica prędkościomierza jak zmienić na np 90km/h

Postautor: bazyl815 » pn 08 lip, 2013

dzieki;p
Naked 120cc rr OGIEÑ!!!



; ))http://polskajazda.pl/Motocykle/Motorowery/143185

Awatar użytkownika
Wentylek
Uczeń
Uczeń
Posty: 38
Rejestracja: sob 08 cze, 2013
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tablica prędkościomierza jak zmienić na np 90km/h

Postautor: Wentylek » czw 11 lip, 2013

Panowie macie dylemat.
Ja nie mam wcale licznika i żyję ;)
Wszystko robisz na swoj¹ odpowiedzialnoœÌ.!

KeNny
Uczeń
Uczeń
Posty: 35
Rejestracja: pt 05 lip, 2013
Lokalizacja: waÂłcz /zachodnio pomorskie

Re: Tablica prędkościomierza jak zmienić na np 90km/h

Postautor: KeNny » pt 12 lip, 2013

co c1 będzie pasować ?

Awatar użytkownika
kedzior96
Weteran
Weteran
Posty: 389
Rejestracja: pn 06 lut, 2012
Lokalizacja: Goteborg

Re: Tablica prędkościomierza jak zmienić na np 90km/h

Postautor: kedzior96 » pt 12 lip, 2013

KeNny, jak w c1 masz taki sam zegar jak w ogarze to tak :P
quattro !!
a4 b5 us 2.8 q :] <okok>



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl