Ile to będzie miało koni jak skończysz?
Polecam pobrać sobie Mozillę lub Chrome, będzie Ci podświetlało błędy, bo już mnie oczy bolą od patrzenia na to...
/KucaQ



Ile to będzie miało koni jak skończysz?
/KucaQ
Tak yx 150
Mam nadzieję, że wszystko się uda

!
Nawet i replike 

Czekam na efekt końcowy 

modó³ wm mugen sport cdti



!
Qubaize pisze:Alp3n, nie rozumiem
modó³ wm mugen sport cdti

Lusterka koso też najbardziej mi się podobają, wezmę inny model jak on, ale i tak koso

!


!

(Mogę Ci podać nawet dokładny kod) Ten kolorek jest za***isty
!

ma go koleś w zielonym ogarze 125
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości