• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Nieudany wyjazd nad morze

Rozmowy o motoryzacji.
Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Nieudany wyjazd nad morze

Postautor: n0r3k » wt 25 cze, 2013

MaraS, z czego ty robisz problem? jedź do pierwszej lepszej SKP, zrób przegląd, odbierz kwitek, że wszystko ok i jedź odebrać dowód.
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)


Awatar użytkownika
MaraS
Majster
Majster
Posty: 118
Rejestracja: wt 13 mar, 2012
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Nieudany wyjazd nad morze

Postautor: MaraS » wt 25 cze, 2013

no właśnie tak zrobie... tylko zamówię blokade, robie po swojemu i do przodu.

Awatar użytkownika
MaraS
Majster
Majster
Posty: 118
Rejestracja: wt 13 mar, 2012
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Nieudany wyjazd nad morze

Postautor: MaraS » czw 27 cze, 2013

wku*wił mnie gościu, bo nic nie załatwił.... Dobra biore to w swoje łapy bo juz nie mam sił..

Ten ogranicznik bedzie dobry ???

http://allegro.pl/ogranicznik-predkosci ... 61497.html

a to rozmowa :
co z tym dowodem
21:49
Paulina Masiakowska

no wlasnie Szymon pojechal
21:49
Marek Grzenkowicz

o tej h ?
21:51
Paulina Masiakowska

i mowil ze ciezko Ci bedzie to zalatwic... yen jego kolega troche sie najezdzial i nic nie ogarnal, bo nie wiem czy slyszales ale jakies przepisy z pzejscia motoru na motorower czy cos i potrzebny jest rzeczoznawca
21:52
Marek Grzenkowicz

japierdole

po***any jest ten gosciu

-.-

to jest motorower i to ma byc motorower..
21:53
Paulina Masiakowska

no on to wie
21:53
Marek Grzenkowicz

ma po prostu dac swistek ze bylem na przeglodze mialem za glosny tlumik a teraz naprawilem i jest git

i to wszyskto
21:53
Paulina Masiakowska

tylko na przegladzie on nie moze teraz tego stwierdzac jaka to jest pojemnosc
21:54
Marek Grzenkowicz

jeny on nie ma sprawdzac pojemnosci

on mial to zalatwic

myslalem ze ma jakies znajomosci

a jutro jest piatek i tego nie zalatwie

a

mialem jechac w sobote

no kurw... zwijam bo sie wkur

cze

a to byla w chu wazna rzecz
21:55
Paulina Masiakowska

zalatwilby to gdyby sie nie zmienily przepisy... i potrzeby byl mu rzeczoznawca
Ostatnio zmieniony czw 27 cze, 2013 przez MaraS, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
szymo_97
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 994
Rejestracja: ndz 17 lut, 2013
Lokalizacja: Paprotnia, koÂło ÂŁodzi

Re: Nieudany wyjazd nad morze

Postautor: szymo_97 » czw 27 cze, 2013

Nie jestem przekonany czy w zapłonie CBR zadziała taka tania odcinka do chińczyka.
Szczerze mówiąc to mocno w to wątpię, aczkolwiek nie znam do końca działania tej "odcinki".

Poza tym żeby w CBR na szóstce prędkość prze przekroczyła 45 km/h to musiałbyś ją zblokować do jakiś 3.5 tyś., co byłoby bardzo podejrzane.

Jedź na przegląd bez żadnej odcinki i tyle...
GuoWe'i 125 > WSK 125 > CBR 125R > Benzer Texas > Suzuki RG 125 F > Honda CB-1 400 :D

Obrazek

gg. 20481530

Awatar użytkownika
MaraS
Majster
Majster
Posty: 118
Rejestracja: wt 13 mar, 2012
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Nieudany wyjazd nad morze

Postautor: MaraS » czw 27 cze, 2013

no tylko że jak wezmą mnie na hamownie to mam po dowodzie..

o Chu* im chodzi z tym rzeczoznawcą?? nie obedzie sie bez niego czy co ?

Panowie, a jak na stacji np stwierdzą mi że to 125 to co wtedy ??
Ostatnio zmieniony czw 27 cze, 2013 przez MaraS, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Nieudany wyjazd nad morze

Postautor: n0r3k » czw 27 cze, 2013

jakiś idiota, chyba w ogóle nie wie o co ci chodzi. Odcinka powinna działać, trzeba spróbować.
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Nieudany wyjazd nad morze

Postautor: michau_ek » pt 28 cze, 2013

Czy odcinka działa - nie wiem. Na twoim miejscu zaraz po zabraniu dowodu pojechałbym na pierwszą lepszą stacje i spróbował szczęścia a i tak na 80 % by sie udało bo cbr 125 jak motocykl nie wygląda ;]

Awatar użytkownika
Gusmas
Majster
Majster
Posty: 144
Rejestracja: wt 09 sie, 2011
Lokalizacja: Warszawa-MokotĂłw

Re: Nieudany wyjazd nad morze

Postautor: Gusmas » pt 28 cze, 2013

Poproś kogoś żeby pojechał na jakąś stacje spytać czy jest hamownia, jak nie, to jedź tam, i to załatw, robisz problem od miesiąca a mogłeś to załatwić w kilka dni.

Awatar użytkownika
Vesper
Weteran
Weteran
Posty: 349
Rejestracja: czw 06 paź, 2011
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk

Re: Nieudany wyjazd nad morze

Postautor: Vesper » pt 28 cze, 2013

Taką samą odcinkę mam w Bartonie i działa elegancko, także polecam, na przegląd rzecz bardzo przydatna.
JeÂżeli Ci pomogÂłem, moÂżesz daĂŚ "PomĂłgÂł", lub "Browca" :)

Awatar użytkownika
MaraS
Majster
Majster
Posty: 118
Rejestracja: wt 13 mar, 2012
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Nieudany wyjazd nad morze

Postautor: MaraS » pt 28 cze, 2013

Witam :).

Pojechałem motorem, pobajerowałem - sprawa załatwiona... :)


Dziękuje wszystkim za pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Derester
Praktykant
Praktykant
Posty: 59
Rejestracja: śr 26 cze, 2013
Lokalizacja: TomaszĂłw Lubelski

Re: Nieudany wyjazd nad morze

Postautor: Derester » pt 28 cze, 2013

Opowiadaj jak to było :D

Awatar użytkownika
MaraS
Majster
Majster
Posty: 118
Rejestracja: wt 13 mar, 2012
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Nieudany wyjazd nad morze

Postautor: MaraS » pt 28 cze, 2013

Byłem na jednej stacji to zobaczył motor i odrazu powiedział że on tego nie zrobi bo to 125.. Mówię no to chyba nic z tego nie wyjdzie, ale przemyślałem i pojechałem na jeszcze jedną stacje z myślą co będzie to będzie.. Przyszedł diagnosta i ja do niego|
- Dzień dobry
- Dobryyy !
- Bo ja tutaj mam taki świstek od policji
- pokaż
- Bo wie pan, pojechałem nad morzę i złapała mnie policja, ogólnie bardzo nie mili ludzie, ciągle się do czegoś przyczepiali i powiedzieli mi że mam wymienić oponę, żarówkę i zmienić tłumik.
- no to zobaczymy co tam masz..

ble ble ble, wyjął tam swój sprzęcik, sprawdził tłumik, żarówki, opone i powiedział zę wszystko jest okey :)))

I ten tekst " ładny to ten motorower.. :) "

Wypisał mi wszystko i w pon jade po dowód !!!! :D

lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Nieudany wyjazd nad morze

Postautor: lukaszw103 » pt 28 cze, 2013

No to gratuluje ziom ;d Obyś już nigdy nie miał takiego problemu. Pozdro
LwG ;p
Ps. i co znów śmigamy 125/50cc ;d Uwielbiam to , robić prawo w hu** ;p
Ostatnio zmieniony pt 28 cze, 2013 przez lukaszw103, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Gusmas
Majster
Majster
Posty: 144
Rejestracja: wt 09 sie, 2011
Lokalizacja: Warszawa-MokotĂłw

Re: Nieudany wyjazd nad morze

Postautor: Gusmas » pt 28 cze, 2013

Było tak od razu zrobić a nie srać...

Awatar użytkownika
MaraS
Majster
Majster
Posty: 118
Rejestracja: wt 13 mar, 2012
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Nieudany wyjazd nad morze

Postautor: MaraS » sob 29 cze, 2013

no sory Gusmas no ...



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl