• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Naked

Zaprezentuj swoją maszynę
Awatar użytkownika
portierek
Uczeń
Uczeń
Posty: 26
Rejestracja: czw 02 maja, 2013
Lokalizacja: dolny ÂślÂąsk

Naked

Postautor: portierek » śr 08 maja, 2013

Witam Naked kupiony w zeszłym roku z uszkodzonym silnikiem od pierwszego właściciela z przebiegiem 3500 km za 240zł :] ,wszystko co było możliwe było na opaskach,silnik podparty był na drewnianym klocku (żeby nie opadał),po ciężkich modernizacjach tak wygląda dziś :> ,nowy silnik 110cm i zegary,nie pamiętam już od czego ale udało się podłączyć łącznie z wyświetlaczem od biegów,kosztem wskaźnika paliwa :( ,jeszcze tylko inne opony i prawie będzie :) na dzień dzisiejszy wymienione części:
-wymieniona część osłon
-nowe zębatki 16 i 42
-nowy łańcuch
-gaźnik 22mm Keihin
-linka gazu
-linka sprzęgła
-kierunkowskazy
-lusterka
-manetki
-zegary
-podświetlenie led w zegarach
-żarówka led w tylnej lampie
-nowy silnik 110cm 152fmh
-nowe gumy na przednich lagach
-dospawane uchwyty umożliwiające przykręcenie bocznych osłon
-nowe opony continental
-obicie siedzenia
-nowy lakier
-nowy tłumik MUGEN
-termometr oleju
-gniazdo zapalniczki pod siedzeniem
-odblokowany moduł
-chłodnica oleju

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz 31 sie, 2014 przez portierek, łącznie zmieniany 9 razy.


Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Naked

Postautor: BarneY » śr 08 maja, 2013

Moto za 2 stówki :o dlaczego w moich okolicach nie ma takich okazji? :/ Fajnie go odbudowałeś, powodzenia dalej :) oklaski
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D

DziĂŞki :)

Awatar użytkownika
Monster96
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: czw 23 sie, 2012
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Naked

Postautor: Monster96 » śr 08 maja, 2013

240 zł za motocykl , to rama z papierami naked ajest droższa xD , farciaz żebym ja chopperka w tej cenie dorwał ^^

Bardzo ładnie odbudowany , super wygląd , zegary też super :D , planujesz jeszcze cos modernizować ?
Moja Honda Szybsza niÂż wyglÂąda !

Awatar użytkownika
portierek
Uczeń
Uczeń
Posty: 26
Rejestracja: czw 02 maja, 2013
Lokalizacja: dolny ÂślÂąsk

Re: Naked

Postautor: portierek » śr 08 maja, 2013

Witam,chciał bym go pomalować całego na czarno lub bordo metalik,zmienić amortyzatory tylne,tłumik i wzmocnić ramę bo te spawy fabryczne są tragiczne <uoee> ,i ewentualnie przerobić mocowanie silnika żeby zmniejszyć drgania,ale to jeszcze trochę zejdzie za mim plan wejdzie w życie :) ważne że już jest zdatny do jazdy .

Awatar użytkownika
thobi317
Weteran
Weteran
Posty: 574
Rejestracja: ndz 26 sie, 2012
Lokalizacja: Olkusz

Re: Naked

Postautor: thobi317 » śr 08 maja, 2013

za taką cene takiego nakedzika dorwać. PIĘKNE MOTO !
:)


Awatar użytkownika
rac3k
Majster
Majster
Posty: 76
Rejestracja: sob 03 lis, 2012
Lokalizacja: maÂłopolska

Re: Naked

Postautor: rac3k » śr 08 maja, 2013

te zegary to chyba od nsr <mysli>

Awatar użytkownika
CZARO
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1119
Rejestracja: czw 05 kwie, 2012
Lokalizacja: WWE

Re: Naked

Postautor: CZARO » śr 08 maja, 2013

rac3k, Od nsr-ki ;)
Nie sztukÂą jest mieĂŚ nowy samochĂłd , sztuka jest mieĂŚ stary a Âżeby wyglÂądaÂł jak nowy...

Mercedes 190 by Czaro!

Awatar użytkownika
portierek
Uczeń
Uczeń
Posty: 26
Rejestracja: czw 02 maja, 2013
Lokalizacja: dolny ÂślÂąsk

Re: Naked

Postautor: portierek » pn 10 cze, 2013

dzisiaj założyłem nową używaną :) oponę 110/90/18 continental
Obrazek
Obrazek
Obrazek
wygląda całkiem dobrze,weszła na styk obok osłony łańcucha.

Awatar użytkownika
ElDzej292
Specjalista
Specjalista
Posty: 194
Rejestracja: ndz 29 kwie, 2012
Lokalizacja: MaÂłopolska

Re: Naked

Postautor: ElDzej292 » pn 10 cze, 2013

ładny lacz teraz to się pewnie klei do asfaltu :D to wy tak mało miejsca tam macie ja mam 120 i jeszcze by 130 weszła spokojnie ;)

Awatar użytkownika
Somersby.
Uczeń
Uczeń
Posty: 41
Rejestracja: pt 15 mar, 2013
Lokalizacja: Grzebowilk

Re: Naked

Postautor: Somersby. » pn 10 cze, 2013

fajne moto:)
Obrazek

Awatar użytkownika
portierek
Uczeń
Uczeń
Posty: 26
Rejestracja: czw 02 maja, 2013
Lokalizacja: dolny ÂślÂąsk

Re: Naked

Postautor: portierek » pn 17 cze, 2013

z racji tego że miałem poprzecierane siedzenie pomyślałem że spróbuję własnymi siłami zmienić obicie :] Obrazek
Obrazek
i po małej nerwówce i nie zliczonej ilości brzydkich słów wyszło tak Obrazek Obrazek Obrazek
całość wyszła około 40zł,szyciem zajęła się moja żonka :> a całość oceńcie sami.

Awatar użytkownika
Volumne
Weteran
Weteran
Posty: 542
Rejestracja: pn 25 mar, 2013
Lokalizacja: PorĂŞba

Re: Naked

Postautor: Volumne » pn 17 cze, 2013

Pozdrów żonę :D Ogólnie to elegancko wyszło wszystko.
Obrazek

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Naked

Postautor: KucaQ » pn 17 cze, 2013

Obocie full bajera ;)
Ile czasu wyszło obszycie? Bo u siebie też bym chciał zrobić, lepiej to niż dawać do tapicera :p
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
Bubles
Weteran
Weteran
Posty: 640
Rejestracja: czw 02 gru, 2010
Lokalizacja: PiÂła

Re: Naked

Postautor: Bubles » pn 17 cze, 2013

KucaQ, Do takich rzeczy musisz mieć żonę. :D

portierek, Bardzo ładnie to wyszło, ale to pewnie zasługa tego że kobieta robiła. :P

Awatar użytkownika
portierek
Uczeń
Uczeń
Posty: 26
Rejestracja: czw 02 maja, 2013
Lokalizacja: dolny ÂślÂąsk

Re: Naked

Postautor: portierek » pn 17 cze, 2013

zdjęcie starego obicia jakieś 15 minut,wykrojenie nowego i szycie 20,zaś ponowne naciągnięcie około 30minut,jak na pierwszy raz to chyba dość szybko :]



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl