nie martw sie jezdze rozsadnie i uwaznie wiec sie nie czepiaj
LwG.!



nie martw sie jezdze rozsadnie i uwaznie wiec sie nie czepiaj
LwG.!
[/center]

modó³ wm mugen sport cdti

.

a silniki naprawde wytrwałe
tak jak adrol, mowi.. wystarczy sprawdzac stan oleju bo duzo ER-5 ponoc naprawde lubia olej 

Masz odcinkę ?


postaram sie nagrac jak najszybciej
własnie wrocilem z Wilku1122 z przejazdzki
na rozwierconym tłumiku lepiej chodzi niz na seri bo na seryjnym tak gwizdala strzasznie
ale teraz jest ok
trzeba sie zabrac za jakies modyfikacje
odciecie jest jest
gdyby nie miala to nawet bym jej nie chcial 

Dawno mnie tutaj nie bylo poniewaz awarie z kompem i wgl ale postaram sie nadrobic jakies zaleglosci
Do kawy Wpadly Paski na kola naklejka na wachacz iiii nowe kierunki do tylu
oponka niestety do wymiana bo nie wytrzymala nawet 200km


i mam jedną na oku.

[/URL]


[/center]
jestem z niej naprawde zadowolony
niema z nia jakich kolwiek problemow przy chodze po zimie i odpala bez jakich kolwiek problemow... do miasta jest idealna
do zabawy rozniez
silnik pracuje zaje*iscie...
jak sie jezdzi ekonomicznie to spalanie tez tragiczne nie jest
dobrym plusem jest ze jest chlodzona ciecza 

Chciałbym na A2 zarejestrować wiec by mi się przydało
To spalanie jakie Ci wychodzi?

[/URL]Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości