Witam co myślicie o wydechu do gb streeta ze stompem 140cc od hondy 954 SC50
http://allegro.pl/wydech-tlumik-honda-9 ... 86909.html












Dąłem 140zł za niego a stan był idealny 

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości