






. Ale ja u siebie w Hondzie też połamałem już jeden boczek i błotnik przedni, ale to enduro to co innego i się poskleja, ale znam ten ból
.


no ale to tylko lakier
to wszystko uj na przeciwko życiu ![:] :]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/kwadr.gif)




a nerka jak nerka, trzyma sie
Zawór wydechowy już działa i przyjemnie się jeździ.
widział, że mu na du*** siedze to zaczął uciekać a wcale nie chciałem go gonić
Nie będe mówił ile jechałem, bo zaraz mnie pół forum skarci, ale albo koleś nie chciał, albo nie mógł mi uciec
potem skręcił do sklepu, nie miałem czasu bo bym go zapytał jaki silnik miał 









Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości