







[/URL]






bo to co jest teraz to zdecydowanie za mało.




po co jest forum? aby wyrażać opinie, bez tego to wszystko nie miało by sensu, powiem szczerze, że gdybym miał tylko komplementować wszystko, to w końcu skonczylbym wchodzi na to forum - a wlasnie dzieki różnicy zdań zazwyczaj jest ciekawie.
v-storm 650 byłaby w sam raz.



.Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości