UP!
Wczoraj przyszły żarówki a dziś carbon i neony, jutro ogarnę sprawę z neonami i może oparcie okleję carbonem.
Neony bardzo fajne, myślałem że będą grubsze, ale ch** tam

Carbon jest srebrny, a nie tak jak mnie informował
kurzac, że bardziej pod brudny biały podchodzi
A żarówki są niebieskie, czyli takie jakie chciałem, no i są w ch** niebieskie, więc jeszcze bardziej takie jakie chciałem, najwyżej dowód stracę, albo białą będę woził ze sobą, żeby w razie czego zmienić na miejscu
Łapcie fotki:
No i po wielu trudach, tych większych i mniejszych, wreszcie dostałem kurtkę odpowiednią rozmiarem i z obniżką. Po feriach zaczynam zbierać kasę na spodnie (również Adrenaline RAM)
Pozdrawiam!