















, hmm ja ostatnio też zgubiłem ciężarek kierownicy , urwałem 2 szprychy , przypadek ?





, jak nie to my tam przyjdziemy do cb xD




zawsze można do cb zajechać 


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości