Hmm... w sklepie zapytałem czy mają farbę, mieli, to wziąłem, nie patrzyłem na firmę
Ale to jest raczej kwestia dobrego odtłuszczenia, w starym silniku przeleciałem szmatką z beną byle przejechać i po tygodniu zaczęła odpadać, tutaj silnik wyjęty z ramy, każde żeberko dokładnie odtłuszczone, co niepotrzebne zaślepione papierówką (śruby, wloty), pozwoliłem wyschnąć po odtłuszczeniu i malowałem z odległości 15-20cm i wyszedł efekt, jaki oczekiwałem, a w starym silnik umalowałem na od***przy, byle rdzę zasłonić
Ale jutro zobaczę firmę tego spray'u i ci na GG wyśle
Tylko, że gówno na benzynę nie jest odporne (zresztą jak każdy spray), bo gaźnik jak widać, też malowałem, ale przy wlocie paliwa farba się rozpuściła, bo wężyk był nieszczelny
Tak a propos. Wie ktoś jak złożyć ssanie? Bo ja niby złożyłem, ale gdy dźwignię mam na włączonym ssaniu, to ssanie jest wyłączone, a jak dźwignia na wyłączonym, to ssanie jest włączone. Rozebrałem do malowania i nie wiem jak teraz to złożyć xD
Działać działa, ale lepiej, żeby było po staremu
