• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Zaprezentuj swoją maszynę
to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: to&owo » ndz 11 mar, 2012

rzekłbym ma klase :D


Awatar użytkownika
wiesmak24
Specjalista
Specjalista
Posty: 191
Rejestracja: pt 02 mar, 2012
Lokalizacja: Skrwilno

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: wiesmak24 » ndz 11 mar, 2012

Bardzo spoko.
Duzy sie wydaje. Dodasz fotki jak na nim jeździsz. Ile masz wzrostu??

Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: BarneY » ndz 11 mar, 2012

Eej ! Super ! Tylko na przód jakiegoś polisport'a. Proooszę :D
Jeszcze raz gratuluję :)
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D

DziĂŞki :)

fake4r

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: fake4r » ndz 11 mar, 2012

Jak będzie trochę kaski to się skuszę :) obiecuję.
186cm jest na mnie ok, wręcz idealny. Jak skonstruuje jakieś trzymadło do telefonu to nagram filmik.

[ Dodano: |17 Maj 2012|, o 23:52 ]
Witam po dłuższej przerwie, mała aktualizacja.
Pokrowiec na telefon, mam już od pewnego czasu przydaje się niezmiernie mogę włączyć gps w telefonie i aplikacje androida z prędkościomierzem wielofunkcyjnym, albo jakąś mapę.
Niezmiernie przydatne.

Obrazek

Obrazek


Została zamontowana też chłodnica oleju.
Generalnie mówiąc chłodzi ten olej gdyż jednym wężem wpływa gorący a drugim już wypływa letni, sama chłodnica też ładnie zbiera temperaturę. Ale na ile to działa to nie wiem, mam nadzieję że chociaż w minimalnym stopniu zapewni dłuższą pracę i żywotność silnika, oraz oleju między wymianami.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

PawelP112
Specjalista
Specjalista
Posty: 158
Rejestracja: czw 08 wrz, 2011
Lokalizacja: PiÂła

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: PawelP112 » pt 08 cze, 2012

Jak się motor sprawuje ;) ?


fake4r

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: fake4r » czw 12 lip, 2012

Sprawuje się nadzwyczaj dobrze :D
Zostało parę rzeczy pozmienianych, więc niedługo zapodam fotki.
Zamówiłem też (w końcu) przedni błotnik Polisporta zamiast tej seryjnej rynny, może będzie mu bardziej "do twarzy" w nim :) i nie będzie chlapać po lampie i klacie jak się jedzie w czasie deszczu <lol2>
Ostatnio zmieniony czw 12 lip, 2012 przez fake4r, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
polo
Weteran
Weteran
Posty: 275
Rejestracja: pn 28 mar, 2011
Lokalizacja: Rzeszów
Pojazd: Złomosaki DIYedyszyn
Kontaktowanie:

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: polo » sob 14 lip, 2012

Znam ten ból. Przez dwa lata żarłem błoto :D
Jak się sprawuje ten silnik w Yamasakim? Coraz bliżej do zmiany u mnie i zastanawiałem się nad Zongiem. Jak się lata na trasach? Prędkość przelotowa, moc pod górę i takie tam.

fake4r

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: fake4r » sob 14 lip, 2012

Zongshena nie widziałem nigdzie nowego silnika od prawie roku wtedy były ostatnie sztuki na allegro i wtedy też kupiłem. Nie żałuję, silnik w porządku, nie puszcza nigdzie oleju, tylko jedna awaria z winy śrubki od gaźnika, która wpadła pod zawór i go wykrzywiło. Tak to bez zastrzeżeń. Bez porównania do seryjnej 50.
Prędkości zależy od przełożeń, ja w terenie nie jeżdżę praktycznie, no chyba że gdzieś mam dojechać czasem, nie żebym specjalnie jechał w teren katować :) Mam przełożenia szosowe 17/42, biegi długie, prędkości przelotowe w granicach 70-80km/h, max było by pewnie koło 100 ale już pewnie lekko z górki. Raz jechałem 95mk/h i jeszcze nie był koniec. Polecam silnik ale wątpię że go dostaniesz, chyba że używany, lepiej pewnie jak zapodasz stompa albo lifana, a nie te podejrzane 110/125, jeśli tylko Ci się uda to bierz.

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: BeNeK » sob 14 lip, 2012

a wykrzywiło ci zawór ssący (jak mi śrubką od ssania) czy wydechowy ??
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!

fake4r

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: fake4r » sob 14 lip, 2012

Już nie pamiętam który ale chyba wydechowy, zresztą co to za różnica :D
Wymieniałem i tak oba. Od tego czasu odpukać chodzi wyśmienicie.

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: BeNeK » ndz 15 lip, 2012

masz tam gaźnik pz22 czy jakiś inny ?
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...



Pozdrawiam BeNeK

Lewa !!

fake4r

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: fake4r » ndz 15 lip, 2012

Mikuni vm26. Wcześniej miałem podróbkę Kei Hina - KNG PD26.
Za niedługo będą foty, tylko czekam na błotnik, może jutro będzie to założę i porobię zdjęcia.
Ostatnio zmieniony ndz 15 lip, 2012 przez fake4r, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: BeNeK » ndz 15 lip, 2012

tego byś się nie chciał pozbyć gdzieś później ??
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...



Pozdrawiam BeNeK

Lewa !!

fake4r

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: fake4r » ndz 15 lip, 2012

Mikuni zostaje :) a tamten już stary już sprzedany.

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: Lukas995 » pn 16 lip, 2012

pokaz więcej fot ! :D



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl