






obiecuję.


i nie będzie chlapać po lampie i klacie jak się jedzie w czasie deszczu 

Mam przełożenia szosowe 17/42, biegi długie, prędkości przelotowe w granicach 70-80km/h, max było by pewnie koło 100 ale już pewnie lekko z górki. Raz jechałem 95mk/h i jeszcze nie był koniec. Polecam silnik ale wątpię że go dostaniesz, chyba że używany, lepiej pewnie jak zapodasz stompa albo lifana, a nie te podejrzane 110/125, jeśli tylko Ci się uda to bierz.









---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości