• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Ahh ta wyobraźnia co do tłumika (Barton Sprint)

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.

OpÂłaca siĂŞ? (najpierw przeczytaj temat)

Tak
7
35%
Nie
8
40%
Pół na Pół
5
25%
 
Liczba głosów: 20

Awatar użytkownika
PanWojtek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 355
Rejestracja: sob 02 lis, 2013
Lokalizacja: Śląsk (Katowice)
Pojazd: Junak 901 RS

Ahh ta wyobraźnia co do tłumika (Barton Sprint)

Postautor: PanWojtek » pn 16 gru, 2013

Siemaneczko
Nie wiem czemu ale jakoś tak wzięło mnie na podwójny tłumik (niby trochę głupie, ale nie chcę wiochy), jak wiadomo w sprincie (i podobnych) łatwo zrobić przelot (otóż taki posiadam :)) to dwa wydechy by go ładnie przyciszyły (chyba), koszta są zróżnicowane (zależy gdzie kupić bym chciał) ale dajmy na to że cena waha się około 350 zł + spawacz, więc zwracam się do was z takim otóż pytaniem bo nie chcę zrobić wiochy.

Czy opłaca się taki cuś robić?

A tak wygląda super projekt w paincie
http://zapodaj.net/b71902b38b81c.bmp.html

Proszę was o nie wyskakiwanie z tekstami " A po co" itp tylko proste odpowiedzi i jakieś sensowne wytłumaczenia czemu tak a czemu nie.


Awatar użytkownika
Volumne
Weteran
Weteran
Posty: 542
Rejestracja: pn 25 mar, 2013
Lokalizacja: PorĂŞba

Re: Ahh ta wyobraźnia co do tłumika (Barton Sprint)

Postautor: Volumne » pn 16 gru, 2013

Może to ciekawie wyglada ,aczkolwiek nie pasuje zbytnio mi do takiego typu motoroweru . Jednakże w chopperkach fajnie wygląda a tutaj można odczuc gusta . A jakbys robił to zatarty wydech :)
Obrazek

Awatar użytkownika
PanWojtek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 355
Rejestracja: sob 02 lis, 2013
Lokalizacja: Śląsk (Katowice)
Pojazd: Junak 901 RS

Re: Ahh ta wyobraźnia co do tłumika (Barton Sprint)

Postautor: PanWojtek » pn 16 gru, 2013

Bo właśnie to w chopperku widziałem na youtubie i tak jakoś mnie wzięło, ale silniczek by lepiej wypuszczał spaliny (chyba)

Awatar użytkownika
ReallY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3001
Rejestracja: wt 14 maja, 2013
Lokalizacja: Imielnica, Jędrzejów, Kielce
Pojazd: Hyosung GT 650r

Re: Ahh ta wyobraźnia co do tłumika (Barton Sprint)

Postautor: ReallY » pn 16 gru, 2013

PanWojtek, Może i troche ciszej by chodził ale za 350zł w górę ??

Wygląd to kwestia gustu ale tak jak wyżej nie pasuje za bardzo ;)
Specjalizacja:
RzeÂźbienie w metalu

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Ahh ta wyobraźnia co do tłumika (Barton Sprint)

Postautor: KucaQ » pn 16 gru, 2013

Jakbyś miał z tyłu szerszego laczka, to może i by to wyglądało spoko, ale przy tak wąskiej oponie będzie to co najmniej śmieszne. A poza tym wydech do Junaka to 3 stówki, jak nie więcej, a wyciszyć go nie wyciszysz. Mój chodzi aby głośniej niż na pojedynczym.
Jakby mój wydech kosztował 3 stówy, to bym nie robił podwójnego komina, no ale jak za 9 dyszek miałem nówkę tłumik, to grzech było nie kupić :D
Bayeriche Motoren Werke


Awatar użytkownika
Dominxd
Weteran
Weteran
Posty: 363
Rejestracja: czw 10 lis, 2011
Lokalizacja: LHR
Pojazd: CBF 500

Re: Ahh ta wyobraźnia co do tłumika (Barton Sprint)

Postautor: Dominxd » pn 16 gru, 2013

Jak dla mnie to "za drobne" moto na takie dwa wydechy, śmiesznie to będzie wyglądać

Awatar użytkownika
PanWojtek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 355
Rejestracja: sob 02 lis, 2013
Lokalizacja: Śląsk (Katowice)
Pojazd: Junak 901 RS

Re: Ahh ta wyobraźnia co do tłumika (Barton Sprint)

Postautor: PanWojtek » pn 16 gru, 2013

O takie odpowiedzi mi chodziło :)
Ja będę się przymierzał do jakiegoś silniczka 110 bądź więcej,do tego będę wkładał szerszą oponę na tył , duży (ale bez przesady) kufer na tył i sakwy boczne bo będę go robił na turystyka (jak znajdę prace -.-), więc zrobi się ciut masywniejszy.
Wtedy dwa tłumiki by raczej pasowały czyż nie?

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Ahh ta wyobraźnia co do tłumika (Barton Sprint)

Postautor: KucaQ » pn 16 gru, 2013

PanWojtek, wtedy tak, będą pasowały :]
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
PanWojtek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 355
Rejestracja: sob 02 lis, 2013
Lokalizacja: Śląsk (Katowice)
Pojazd: Junak 901 RS

Re: Ahh ta wyobraźnia co do tłumika (Barton Sprint)

Postautor: PanWojtek » pn 16 gru, 2013

to trzymajcie kciuki żebym prace znalazł ^^ będzie praca będzie kasa i tjuning :-D

Awatar użytkownika
Aro550
Specjalista
Specjalista
Posty: 210
Rejestracja: wt 18 cze, 2013
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź

Re: Ahh ta wyobraźnia co do tłumika (Barton Sprint)

Postautor: Aro550 » pn 16 gru, 2013

Jak dasz do tego laczek 120 bo taki wchodzi na tą felgę to będzie to wyglądało o niebo lepiej niż na tym zdjęciu :) Ogólnie pomysł fajny, jeśli nie patrzysz na koszta takiej operacji :)

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Ahh ta wyobraźnia co do tłumika (Barton Sprint)

Postautor: n0r3k » pn 16 gru, 2013

PanWojtek, weź się za porządną mechanike a nie jakieś wydechy. wg. mnie w chopperku to wygląda git ale nie w takim czymś :)
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
PanWojtek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 355
Rejestracja: sob 02 lis, 2013
Lokalizacja: Śląsk (Katowice)
Pojazd: Junak 901 RS

Re: Ahh ta wyobraźnia co do tłumika (Barton Sprint)

Postautor: PanWojtek » pn 16 gru, 2013

Pożyjemy zobaczymy, zależy jak mi "tjuning" wyjdzie to bede sie bardziej zastanawial

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Ahh ta wyobraźnia co do tłumika (Barton Sprint)

Postautor: KucaQ » sob 21 gru, 2013

PanWojtek, przy Twoim wieku wolałbym zainwestować w furę i w nią kasę ładować :p
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
PanWojtek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 355
Rejestracja: sob 02 lis, 2013
Lokalizacja: Śląsk (Katowice)
Pojazd: Junak 901 RS

Re: Ahh ta wyobraźnia co do tłumika (Barton Sprint)

Postautor: PanWojtek » sob 21 gru, 2013

Nie rajcują mnie 4 kółka

Awatar użytkownika
Pan_czuto
Majster
Majster
Posty: 123
Rejestracja: pn 05 sie, 2013
Lokalizacja: KrakĂłw

Re: Ahh ta wyobraźnia co do tłumika (Barton Sprint)

Postautor: Pan_czuto » pt 27 gru, 2013

Dwa wydechy to bardzie do chopera a nie do Motocykla chociaż widziałem już motocykl z dwoma wydechami. Ale to tylko moje zdanie.
JeÂśli PomogÂłem Kliknij PomĂłgÂł lub Postaw Browca.
Lwg!



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl