




Kacperoo pisze: pisze ze Sony Vaio
Kacperoo pisze:Jak w temacie co mozna zmodyfikowac z wizualki nieduzym kosztem?
modó³ wm mugen sport cdti
Naklejki to ty semożesz na ręke nakleić
Myśle o ucięci błotnika z tyłu, odkręceniu stelaża co jeszcze??


.


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości