• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Benzer Yankee modyfikacje wizualne nieduzym kosztem?

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
lamus1

Benzer Yankee modyfikacje wizualne nieduzym kosztem?

Postautor: lamus1 » pt 28 cze, 2013

Jak w temacie co mozna zmodyfikowac z wizualki nieduzym kosztem?? Przeraszam za bledy pisze ze Sony Vaio i nie mam polskich liter :/


Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Benzer Yankee modyfikacje wizualne nieduzym kosztem?

Postautor: Alpen » pt 28 cze, 2013

Kacperoo pisze: pisze ze Sony Vaio

Szpan

Kacperoo pisze:Jak w temacie co mozna zmodyfikowac z wizualki nieduzym kosztem?

Naklejki
modó³ wm mugen sport cdti

lamus1

Re: Benzer Yankee modyfikacje wizualne nieduzym kosztem?

Postautor: lamus1 » pt 28 cze, 2013

Alp3n, Szpan nie sPan polskich liter nie ma :/ Naklejki to ty semożesz na ręke nakleić :p Myśle o ucięci błotnika z tyłu, odkręceniu stelaża co jeszcze??

Awatar użytkownika
bartonfigher77
Majster
Majster
Posty: 146
Rejestracja: sob 13 paź, 2012
Lokalizacja: DÂługie

Re: Benzer Yankee modyfikacje wizualne nieduzym kosztem?

Postautor: bartonfigher77 » pt 28 cze, 2013

Tanim kosztem to za dużo nie zrobisz ;p

-Wywalenie/ucięcie błotnika.
-Zrobienie nadkola z pleksy;
-zmiana kierunków na jakieś inne bo te seryjne to brak słów;
-wypolerować ranty felg, papierem ściernym.
Trenuj tak, aby za kilka lat usÂłyszaÂł o tobie caÂły Âświat!

lamus1

Re: Benzer Yankee modyfikacje wizualne nieduzym kosztem?

Postautor: lamus1 » pt 28 cze, 2013

bartonfigher77, Plexi to nie problem bo mam tylko co później z tablicą i kierunkami ??


Awatar użytkownika
bartonfigher77
Majster
Majster
Posty: 146
Rejestracja: sob 13 paź, 2012
Lokalizacja: DÂługie

Re: Benzer Yankee modyfikacje wizualne nieduzym kosztem?

Postautor: bartonfigher77 » pt 28 cze, 2013

Kacperoo, Są fajne mocowania tablicy na allegro i od razu do kierunków.
Podał bym ci linka ale akurat się aukcja skończyła chyba, że chcesz tak jak napisałeś zrobić tanim kosztem, to możesz coś sam wykombinować trochę materiału, spawarki i możesz zrobić dobre mocowanie tablicy rejestracyjnej ;).

Awatar użytkownika
Czyżu15
Weteran
Weteran
Posty: 603
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: FZI

Re: Benzer Yankee modyfikacje wizualne nieduzym kosztem?

Postautor: Czyżu15 » pt 28 cze, 2013

ekzakli, z fajnych rzeczy to ja bym machnął te małe pokrywki od strony sprzęgła i od strony magneta te na 4 śrubki, szprajem na różowo + naklejka wheel-whorses na przedni błotnik różowa i fajnie to będzie wyglądać, przód lekko opuścić ku glebie, przyciemnić tylną lampę, tak jak mówią koledzy błotnik do ścięcia + polerka wszystkiego i można latać :)
only vag

lamus1

Re: Benzer Yankee modyfikacje wizualne nieduzym kosztem?

Postautor: lamus1 » pt 28 cze, 2013

Czyżu15, Coś takiego ?? <troll>
Obrazek
Ostatnio zmieniony pt 28 cze, 2013 przez lamus1, łącznie zmieniany 1 raz.



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl