• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Gb street wydech honda

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Patryko124
Majster
Majster
Posty: 121
Rejestracja: ndz 22 kwie, 2012
Lokalizacja: HrubieszĂłw

Gb street wydech honda

Postautor: Patryko124 » ndz 09 cze, 2013

Witam co myślicie o wydechu do gb streeta ze stompem 140cc od hondy 954 SC50
http://allegro.pl/wydech-tlumik-honda-9 ... 86909.html
Ostatnio zmieniony ndz 09 cze, 2013 przez Patryko124, łącznie zmieniany 1 raz.


bazyl815
Majster
Majster
Posty: 85
Rejestracja: wt 13 gru, 2011
Lokalizacja: Chojnice

Re: Gb street wydech honda

Postautor: bazyl815 » ndz 09 cze, 2013

mysle ze dobry pomysl ; )
Naked 120cc rr OGIEÑ!!!

; ))http://polskajazda.pl/Motocykle/Motorowery/143185

Awatar użytkownika
FRUNEK1
Majster
Majster
Posty: 125
Rejestracja: sob 23 cze, 2012
Lokalizacja: Lubsko

Re: Gb street wydech honda

Postautor: FRUNEK1 » ndz 09 cze, 2013

nie będzie on trochę za duży?

Patryko124
Majster
Majster
Posty: 121
Rejestracja: ndz 22 kwie, 2012
Lokalizacja: HrubieszĂłw

Re: Gb street wydech honda

Postautor: Patryko124 » pn 10 cze, 2013

Może troszkę, najlepiej by by pasował od cbr 125 ale drogie są ;/
Ostatnio zmieniony pn 10 cze, 2013 przez Patryko124, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
makos9633
Specjalista
Specjalista
Posty: 178
Rejestracja: śr 21 lis, 2012
Lokalizacja: Grajewo

Re: Gb street wydech honda

Postautor: makos9633 » pn 10 cze, 2013

ostatnio na allegro widziałem tłumik od cbr 125 za 100 zł


Patryko124
Majster
Majster
Posty: 121
Rejestracja: ndz 22 kwie, 2012
Lokalizacja: HrubieszĂłw

Re: Gb street wydech honda

Postautor: Patryko124 » pn 10 cze, 2013

Ja szukałem to trzeba dać te 200zł za konkretny wydech od cbr.

Awatar użytkownika
rafax36
Uczeń
Uczeń
Posty: 39
Rejestracja: wt 25 wrz, 2012
Lokalizacja: Kartuzy

Re: Gb street wydech honda

Postautor: rafax36 » sob 15 cze, 2013

Jak będziesz miał ten tłumik założony w GB koniecznie zaślij fotkę :D

Michał17
Uczeń
Uczeń
Posty: 25
Rejestracja: ndz 03 cze, 2012
Lokalizacja: SulejĂłw

Re: Gb street wydech honda

Postautor: Michał17 » ndz 14 lip, 2013

ja mam od cbr 125 na sprzedaż jak co to pisz gg 39633747

Awatar użytkownika
Kebab_Karim
Weteran
Weteran
Posty: 641
Rejestracja: ndz 15 lip, 2012
Lokalizacja: MaÂłopolskie

Re: Gb street wydech honda

Postautor: Kebab_Karim » ndz 14 lip, 2013

Ja mam w swoim wydech od CBR125 :D Dąłem 140zł za niego a stan był idealny :D
Wszyscy majÂą prawo do szczĂŞÂścia ale nie wszyscy majÂą szczĂŞÂście do prawa :D



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl