Siemka mój tył z tym mocowaniem na tablice jest okropny! Chcę to zlikwidować te odstające kierunki i obciąć mocowanie. Chce również zrobić kierunki naklejane polecicie jakieś ? Czy lepiej skrócić po prostu uchwyt na kierunki ?
jeszcze jedno mam pytanko jak usunę filtr powietrza i założę stożek trzeba usunąć zawirowywacz? Pozatykam te dwa wężyki to będę musiał gaźnik regulować ?
Człowieku tak świetnie piszesz te posty i nazywasz tematy że szkoda sensu na to... Pisz tak dalej a dostaniesz warna za to /choinka




