samoróbka, co powiecie ? cos dodac ?
robione dość tanim kosztem
moge tylko powiedziec ze o wiele lepiej prezentuje sie to na zywo



samoróbka, co powiecie ? cos dodac ?



wtedy będzie elegancko 
---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739

homologację masz wybitą na kloszu więc lajt
dla mnie można by dać pasek na górze ,ale jedynie jako stop ,bo jako postojowy to mi się nie widzi ,ale tak to efekt super


Teraz w modzie tylna lampa w takie podłużne paski
mi tam stop się podoba

ja bym sobie wstawił takie paski, ale lampę mam dziwną i by to nie podeszło
ale myślę, że jak może będę wstawiał od CBR to zrobię taki jeden pasek na stop
ew. wokół całej lampy zrobię paskiem 

![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)






![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)

W przerwie między świetami a sylwestrem zorbię coś takiego w moim GR600
Tylko, że będę się stosował do zaleceń Lukas995 

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości