• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

światło tył (efekt samoróbki)

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
Nahirek
Weteran
Weteran
Posty: 295
Rejestracja: pn 05 mar, 2012
Lokalizacja: Sieradz

światło tył (efekt samoróbki)

Postautor: Nahirek » sob 22 gru, 2012

taki tam pomysl mialem, nie musicie mowic ze nie ma homologacji bo jestem w pelni tego swiadomy :) samoróbka, co powiecie ? cos dodac ?
robione dość tanim kosztem
moge tylko powiedziec ze o wiele lepiej prezentuje sie to na zywo :)


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony sob 22 gru, 2012 przez Nahirek, łącznie zmieniany 3 razy.


adrol

Re: światło tył (efekt samoróbki)

Postautor: adrol » sob 22 gru, 2012

stop taki sobie, ale postojówka całkiem fajnie, prawie jak w sv 650 :D

Awatar użytkownika
Nahirek
Weteran
Weteran
Posty: 295
Rejestracja: pn 05 mar, 2012
Lokalizacja: Sieradz

Re: światło tył (efekt samoróbki)

Postautor: Nahirek » sob 22 gru, 2012

jakas propozycja na inny stop ?:>

adrol

Re: światło tył (efekt samoróbki)

Postautor: adrol » sob 22 gru, 2012

fajnie by było jakby stop był zawarty w postojowych tylko mocniej się zapalał jak w sv 650.

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: światło tył (efekt samoróbki)

Postautor: Lukas995 » sob 22 gru, 2012

Dodaj po jeszcze jednym pasku (z każdej strony) i podłącz je pod stop :D wtedy będzie elegancko :D


Awatar użytkownika
Nahirek
Weteran
Weteran
Posty: 295
Rejestracja: pn 05 mar, 2012
Lokalizacja: Sieradz

Re: światło tył (efekt samoróbki)

Postautor: Nahirek » sob 22 gru, 2012

czyli ten pasek u gory usunac i dodac po jeszcze jednym po bokach i te dwa pobokach
(co dołoże) to dodac je pod stop ?:>
Ostatnio zmieniony sob 22 gru, 2012 przez Nahirek, łącznie zmieniany 1 raz.

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: światło tył (efekt samoróbki)

Postautor: to&owo » ndz 23 gru, 2012

wyszło super :D homologację masz wybitą na kloszu więc lajt :) dla mnie można by dać pasek na górze ,ale jedynie jako stop ,bo jako postojowy to mi się nie widzi ,ale tak to efekt super :)
w zumico gr 500 i jemu podobnych tylna lampa świetnie nadaje się do takich modyfikacji :D

Awatar użytkownika
Maciek
Weteran
Weteran
Posty: 467
Rejestracja: śr 29 cze, 2011
Lokalizacja: KÂłodzko

Re: światło tył (efekt samoróbki)

Postautor: Maciek » ndz 23 gru, 2012

jak na samoróbkę to bardzo fajnie to wygląda :) Teraz w modzie tylna lampa w takie podłużne paski :D mi tam stop się podoba
Ostatnio zmieniony ndz 23 gru, 2012 przez Maciek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: światło tył (efekt samoróbki)

Postautor: choinka » ndz 23 gru, 2012

Top byłby w porządku jakby on był schowany w kloszu. A tak to łaniutko.

Awatar użytkownika
makos9633
Specjalista
Specjalista
Posty: 178
Rejestracja: śr 21 lis, 2012
Lokalizacja: Grajewo

Re: światło tył (efekt samoróbki)

Postautor: makos9633 » ndz 23 gru, 2012

bardzo fajnie wyszło :D ja bym sobie wstawił takie paski, ale lampę mam dziwną i by to nie podeszło ;/ ale myślę, że jak może będę wstawiał od CBR to zrobię taki jeden pasek na stop :D ew. wokół całej lampy zrobię paskiem ;d

Awatar użytkownika
Nahirek
Weteran
Weteran
Posty: 295
Rejestracja: pn 05 mar, 2012
Lokalizacja: Sieradz

Re: światło tył (efekt samoróbki)

Postautor: Nahirek » ndz 23 gru, 2012

dzieki za opinie, mam juz dosc ciekawe plany na inne zmiany jak cos wyjdzie to dam focie ;]

Awatar użytkownika
Kebab_Karim
Weteran
Weteran
Posty: 641
Rejestracja: ndz 15 lip, 2012
Lokalizacja: MaÂłopolskie

Re: światło tył (efekt samoróbki)

Postautor: Kebab_Karim » ndz 23 gru, 2012

Można wiedzieć zo to za paski led ?? :)
Wszyscy majÂą prawo do szczĂŞÂścia ale nie wszyscy majÂą szczĂŞÂście do prawa :D

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: światło tył (efekt samoróbki)

Postautor: n0r3k » ndz 23 gru, 2012

kiedyś miałem plany żeby tak w ogarze zrobić ale mi sie nie chciało.
chciałem tak samo jak u ciebie, pionowe paski jak w sv 650. ale miałem plan żeby zwykłe światła zrobić tak jak u ciebie a stop tak samo w pionie tylko że 2 paski bliżej środka.
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
Nahirek
Weteran
Weteran
Posty: 295
Rejestracja: pn 05 mar, 2012
Lokalizacja: Sieradz

Re: światło tył (efekt samoróbki)

Postautor: Nahirek » ndz 23 gru, 2012

Kebab_Karim,

STOP mam zrobiony z listwy led http://allegro.pl/listwa-led-24cm-posto ... 36956.html

postojowe z paska o dlugosci 10cm(jeden) http://allegro.pl/tasma-led-pasek-smd-l ... 82473.html

oczywiście kazdy pasek wodoodporny

n0r3k, jeszcze bede cos kombinowal z tym swiatlem ;]
Ostatnio zmieniony ndz 23 gru, 2012 przez Nahirek, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Kebab_Karim
Weteran
Weteran
Posty: 641
Rejestracja: ndz 15 lip, 2012
Lokalizacja: MaÂłopolskie

Re: światło tył (efekt samoróbki)

Postautor: Kebab_Karim » ndz 23 gru, 2012

Nahirek
Dzięki :) W przerwie między świetami a sylwestrem zorbię coś takiego w moim GR600 :) Tylko, że będę się stosował do zaleceń Lukas995 :P
Wszyscy majÂą prawo do szczĂŞÂścia ale nie wszyscy majÂą szczĂŞÂście do prawa :D



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl