• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

tuning wizualny Kingwaya Streeta

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
DanielD16
Uczeń
Uczeń
Posty: 21
Rejestracja: śr 19 sty, 2011
Lokalizacja: okolice Przeworska

tuning wizualny Kingwaya Streeta

Postautor: DanielD16 » śr 19 sty, 2011

Witam!
Jestem posiadaczem Kingwaya Streeta i chcę się zabrać za tuning wizualny(mechaniczny Już mam).Co według was powinienem zrobić w moim kingwayu?pozdro
danielstreet


Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: tuning wizualny Kingwaya Streeta

Postautor: Olo » śr 19 sty, 2011

Zacznij od tego ile chcesz przeznaczyć? Ja proponuje: paski na koła, nowe kierunkowskazy tylne, opony, bajeranckie wentylki.
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607
Obrazek[/URL]
Motocykl jest bogiem,
prêdkoœÌ na³ogiem
Pal gumĂŞ i szalej,
nie myÂśl co dalej

DanielD16
Uczeń
Uczeń
Posty: 21
Rejestracja: śr 19 sty, 2011
Lokalizacja: okolice Przeworska

Re: tuning wizualny Kingwaya Streeta

Postautor: DanielD16 » śr 19 sty, 2011

już mam paski na koła i nowe kierunkowskazy LED.chcę przeznaczyć niewiele ok.200-300 zł.
danielstreet

Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: tuning wizualny Kingwaya Streeta

Postautor: Olo » śr 19 sty, 2011

No to może jakieś naklejki?
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607

Obrazek[/URL]

Motocykl jest bogiem,

prêdkoœÌ na³ogiem

Pal gumĂŞ i szalej,

nie myÂśl co dalej

Awatar użytkownika
Misiak1177
Weteran
Weteran
Posty: 319
Rejestracja: czw 18 lis, 2010
Lokalizacja: NYSA-OPOLSKIE

Re: tuning wizualny Kingwaya Streeta

Postautor: Misiak1177 » śr 19 sty, 2011

Zmień lusterka na np. F1 czy łezki :)
PomogÂłem? Kliknij pomĂłgÂł :)

MĂłj sprzĂŞcik na PJ:)

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Rom ... 900/103433


Awatar użytkownika
kuba2354
Weteran
Weteran
Posty: 303
Rejestracja: pt 03 gru, 2010
Lokalizacja: za 300 m. skrĂŞĂŚ w prawo
Kontaktowanie:

Re: tuning wizualny Kingwaya Streeta

Postautor: kuba2354 » śr 19 sty, 2011

Olo pisze:No to może jakieś naklejki?


Turbo, nitro +10 do mocy . ;)

Ale tak bez jaj to zależy jaki tryb jazdy preferujesz:
-szybki
-spokojny np. turystyka motoreworowa. ;)

Co do turystyki to możesz np. kufry/sakwy boczne, tankbag, owiewka większa (nie za duża bo oszpeci)

A co do szybszej to cyl.72, gaźnik inny, wał wzmacniany... ;)
Mozesz wstawic lampy soczewkowe z inną owiewką. ;)
HONDA !

2T mooooc xd

http://zyciebikera.blogspot.com/ <-- mĂłj blog. : )

Awatar użytkownika
Misiak1177
Weteran
Weteran
Posty: 319
Rejestracja: czw 18 lis, 2010
Lokalizacja: NYSA-OPOLSKIE

Re: tuning wizualny Kingwaya Streeta

Postautor: Misiak1177 » śr 19 sty, 2011

kuba2354 pisze:wał wzmacniany..


Nie ma czegoś takiego jak wzmacniany wał:)
PomogÂłem? Kliknij pomĂłgÂł :)



MĂłj sprzĂŞcik na PJ:)



http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Rom ... 900/103433

Awatar użytkownika
Bastian
Specjalista
Specjalista
Posty: 160
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: tuning wizualny Kingwaya Streeta

Postautor: Bastian » śr 19 sty, 2011

Kolesie tuning wizualny nie mechaniczny. ^^

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: tuning wizualny Kingwaya Streeta

Postautor: to&owo » śr 19 sty, 2011

może na tył dać lampę led ? :) postojówki na ledy zmienić ,dać ładny kapeć z tyłu :)

Awatar użytkownika
Stunti
Weteran
Weteran
Posty: 699
Rejestracja: wt 30 lis, 2010
Lokalizacja: Grajewo

Re: tuning wizualny Kingwaya Streeta

Postautor: Stunti » śr 19 sty, 2011

No to tak:
- Szerszy kapeć z tyłu i z przodu
- Obrotomierz i termometr oleju
- Ledy w postojówkach oraz tak jak ja mam pasek led biały w miejscu oświetlenia tablicy
- Zmiana podświetlenia licznik
- Przyciąć tylni błotnik chyba że nie chcesz niszczyć to możesz zrobić tak jak ja
Kilka przykładów dałem, a co sam wybierzesz to już twoja głowa :)
Obrazek

DanielD16
Uczeń
Uczeń
Posty: 21
Rejestracja: śr 19 sty, 2011
Lokalizacja: okolice Przeworska

Re: tuning wizualny Kingwaya Streeta

Postautor: DanielD16 » śr 19 sty, 2011

a moglibyście znaleść na allegro taką lampę led do tyłu lub obrotomierz do mojej maszyny?
danielstreet

Awatar użytkownika
Favo
Weteran
Weteran
Posty: 294
Rejestracja: śr 19 sty, 2011
Lokalizacja: Grant

Re: tuning wizualny Kingwaya Streeta

Postautor: Favo » śr 19 sty, 2011

lampy leda nie znajdziesz , musisz zrobić ,

obrotomierz jaki analog?

Awatar użytkownika
Misiak1177
Weteran
Weteran
Posty: 319
Rejestracja: czw 18 lis, 2010
Lokalizacja: NYSA-OPOLSKIE

Re: tuning wizualny Kingwaya Streeta

Postautor: Misiak1177 » śr 19 sty, 2011

PomogÂłem? Kliknij pomĂłgÂł :)



MĂłj sprzĂŞcik na PJ:)



http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Rom ... 900/103433

Awatar użytkownika
Favo
Weteran
Weteran
Posty: 294
Rejestracja: śr 19 sty, 2011
Lokalizacja: Grant

Re: tuning wizualny Kingwaya Streeta

Postautor: Favo » śr 19 sty, 2011

Misiak1177, ten drugi nie działa -.0

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: tuning wizualny Kingwaya Streeta

Postautor: to&owo » śr 19 sty, 2011




Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl