• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Audio

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
EDEKNWZ
Weteran
Weteran
Posty: 313
Rejestracja: śr 01 lut, 2012
Lokalizacja: Ostro³êka

Audio

Postautor: EDEKNWZ » pt 09 mar, 2012

Siemka.Mam kilka pytań dotyczących tego zastawu http://moto.allegro.pl/tanio-audio-do-s ... tabsAnchor a mianowicie:
-Czy wogóle da się coś takiego wsadzic do mojego GB?
-Czy się to opłaca
-Dużo by było roboty z zamontowaniem?
-Czy dobry to zestaw?
Czekam na wasze odpowiedzi i opinie.


Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: Audio

Postautor: Olo » sob 10 mar, 2012

Wzmacniacz ma mniej wat.
Może byś był zainteresowany czymś takim ;)
Obrazek
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607
Obrazek[/URL]
Motocykl jest bogiem,
prêdkoœÌ na³ogiem
Pal gumĂŞ i szalej,
nie myÂśl co dalej

Awatar użytkownika
EDEKNWZ
Weteran
Weteran
Posty: 313
Rejestracja: śr 01 lut, 2012
Lokalizacja: Ostro³êka

Re: Audio

Postautor: EDEKNWZ » sob 10 mar, 2012

no no to jest ładny sprzęcik a co masz na sprzedasz ?

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Audio

Postautor: Lukas995 » sob 10 mar, 2012

EDEKNWZ, co do tego linku na allegro to jak tam jeden głośnik ma 200w to ja jestem zakonnica :D może ma ale 20.. :D

Awatar użytkownika
EDEKNWZ
Weteran
Weteran
Posty: 313
Rejestracja: śr 01 lut, 2012
Lokalizacja: Ostro³êka

Re: Audio

Postautor: EDEKNWZ » sob 10 mar, 2012

ja za dużo o audio to nie wiem więc was się pytam :|


Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Audio

Postautor: Lukas995 » sob 10 mar, 2012

EDEKNWZ, ja kiedyś też chciałem sobie audio u siebie zrobić , ale w naszych moto nie ma za bardzo gdzie dać tych głośników i wzmaka.. do tego jesli byś chciał mieć dosyc silne to audio to odrazu jakieś aku dobre mocne .. bo seria zaraz siądzie :)
I według mnie to jest trochę WT :D
Jeśli tak już bardzo chcesz to zrobić to proponuję zakupić kufer i tam to wszystko wepchać tak jak Olo, zrobił , no i mocny aku kupić :P

Awatar użytkownika
EDEKNWZ
Weteran
Weteran
Posty: 313
Rejestracja: śr 01 lut, 2012
Lokalizacja: Ostro³êka

Re: Audio

Postautor: EDEKNWZ » sob 10 mar, 2012

właśnie tez myślałem nad tym kufrem ale to chyba będzie za dużo roboty tez myślałem nad wsadzeniem dwóch większych pod siedzenie

Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: Audio

Postautor: Olo » sob 10 mar, 2012

EDEKNWZ, jak jesteś zainteresowany to pisz na gg 691090 ;)
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607

Obrazek[/URL]

Motocykl jest bogiem,

prêdkoœÌ na³ogiem

Pal gumĂŞ i szalej,

nie myÂśl co dalej

Awatar użytkownika
EDEKNWZ
Weteran
Weteran
Posty: 313
Rejestracja: śr 01 lut, 2012
Lokalizacja: Ostro³êka

Re: Audio

Postautor: EDEKNWZ » sob 10 mar, 2012

zaraz bedziesz miał nową wiadomość;D

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Audio

Postautor: Lukas995 » sob 10 mar, 2012

EDEKNWZ, tak możesz spróbować
Obrazek
Ale to trzeba trochę go przerobić tzn zrezygnować z błotnika :p i zrobić go od podstaw ;)

Awatar użytkownika
EDEKNWZ
Weteran
Weteran
Posty: 313
Rejestracja: śr 01 lut, 2012
Lokalizacja: Ostro³êka

Re: Audio

Postautor: EDEKNWZ » sob 10 mar, 2012

bardziej mi sie widzi chyba kufer

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Audio

Postautor: michau_ek » sob 10 mar, 2012

szczerze ? też mnie jarało kiedyś audio w motorku.. na szczescie mi przeszło.. i jestem bardzo zadowolony, ze nie pakowalem sie w takie badziewia.. motor z nagłosnieniem.. ze tak to ujme HAHA

Awatar użytkownika
EDEKNWZ
Weteran
Weteran
Posty: 313
Rejestracja: śr 01 lut, 2012
Lokalizacja: Ostro³êka

Re: Audio

Postautor: EDEKNWZ » sob 10 mar, 2012

znaczy mi w jezdzie to nie potrzene ale mamy nieraz ogniska spotkania w gałe gramy wtedy takie cos mi się przyda
Ostatnio zmieniony sob 10 mar, 2012 przez EDEKNWZ, łącznie zmieniany 1 raz.

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Audio

Postautor: michau_ek » sob 10 mar, 2012

znudzi ci się po miesiącu : ) mówie ci to jest kiepski biznes.. ale jak tam chcesz.

jak już bedziesz kupował to kup ten od Olo bo nie bedziesz musiał wiele przerabiac..

Awatar użytkownika
EDEKNWZ
Weteran
Weteran
Posty: 313
Rejestracja: śr 01 lut, 2012
Lokalizacja: Ostro³êka

Re: Audio

Postautor: EDEKNWZ » sob 10 mar, 2012

no już z nim pisze na temat tego audio:D bede jeszcze ten kufer na czarno przemalowac ale to szczegół:D



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl