• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Telefon

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
Lunatyk^
Weteran
Weteran
Posty: 656
Rejestracja: ndz 24 lip, 2011
Lokalizacja: BiaÂły BĂłr

Telefon

Postautor: Lunatyk^ » sob 06 sie, 2011

Mam taki problem jadąc moim ogarem nie słyszę jak dzwoni telefon i nie czuje wibracji..
Mój dziadek ma zetke r125 i w liczniku ma diodę że jak dzwoni telefon to ona mryga...
Prosił bym was żebyście dali link z allegro czegoś takiego bądź innego byle by mi pomogło rozwiązać problem..


Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Telefon

Postautor: Lukas995 » sob 06 sie, 2011

To się nazywa czujnik dzwoniącego telefonu ;] wątpie czy byś takie coś znalazł :)

[ Dodano: |6 Sie 2011|, o 10:45 ]
Chyba że da radę takie coś kupić w sklepie z telefonami , występuje to w różnych postaciach breloczki itp ...
Kiedys dawno temubyły takie breloczki <czasem> w gazecie brawo czy jakoś tak ;]

Awatar użytkownika
stepien0601
Weteran
Weteran
Posty: 481
Rejestracja: śr 08 cze, 2011
Lokalizacja: KoczaÂła

Re: Telefon

Postautor: stepien0601 » sob 06 sie, 2011

Ja w gb mam takie od nowości. Dobra sprawa.

Awatar użytkownika
kuba2354
Weteran
Weteran
Posty: 303
Rejestracja: pt 03 gru, 2010
Lokalizacja: za 300 m. skrĂŞĂŚ w prawo
Kontaktowanie:

Re: Telefon

Postautor: kuba2354 » sob 06 sie, 2011

Taki czujnik, to w sklepie z akc. do tel. dostaniesz. Możesz jeszcze z jakiegoś Colibera, Vapora czy co to to ma ten czujnik i jakoś podłączyć. To chyba jest potrzebny jakiś czujnik fal elektromagnetycznych. Mówią również, że jak telefon przyłożysz do kalkulatora to coś się dziać zacznie. Ale spróbuj z tymi częściami od 'Vaporo-podobnych".
HONDA !

2T mooooc xd

http://zyciebikera.blogspot.com/ <-- mĂłj blog. : )

Awatar użytkownika
Lunatyk^
Weteran
Weteran
Posty: 656
Rejestracja: ndz 24 lip, 2011
Lokalizacja: BiaÂły BĂłr

Re: Telefon

Postautor: Lunatyk^ » sob 06 sie, 2011

Chyba że da radę takie coś kupić w sklepie z telefonami , występuje to w różnych postaciach breloczki itp ...
Kiedys dawno temubyły takie breloczki <czasem> w gazecie brawo czy jakoś tak ;]



byłem w komisie ale ta dioda mryga jak jest przy telefonie .


Awatar użytkownika
Yautja
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1365
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Polska
Otrzymał podziękowań: razy
Kontaktowanie:

Re: Telefon

Postautor: Yautja » sob 06 sie, 2011

Musisz poszukać na Allegro jakiegoś skutera co ma taką diodę i ugadać się ze sprzedawcą
Obrazek

samoo96
Weteran
Weteran
Posty: 504
Rejestracja: wt 25 sty, 2011
Lokalizacja: GorzĂŞdĂłw
Kontaktowanie:

Re: Telefon

Postautor: samoo96 » sob 06 sie, 2011

wystarczy żebyś znalazł na allegro jakiegoś gruchota na cześci.. za takie coś dasz komuś może z 5-10 zł max.. :) to działa na takiej zasadzie jak telefon leży koło głośnika jakiegoś w głośniku znajduje sie magnez a sygnał to jakaś czestotliwość i ten magnez go odbiera i przekazuje na membrane i dlatego jest taki dziwny dźwiek czasami.. :)
DoradziÂłem Ci coÂś..? :)
WciÂśnij 'pomĂłgÂł' albo postaw piwko..:)
________________________________________________
Pal gume a nie dusze..;D

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/GB/Street/97134

Awatar użytkownika
Bastian
Specjalista
Specjalista
Posty: 160
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Telefon

Postautor: Bastian » sob 06 sie, 2011

Wiesz osobiście mój kolega miał takie coś w skuterku i było to w uj zdradliwe, bo nieraz mrugała (lekko bo lekko, ale zawsze) i ciul nikogo tel, nie dzwonił akurat :D Co do tego gdzie to kupić to tak jak wyżej albo z rozbiórki skuta lub kiosku jakimś z takimi pierdołami świecącymi.

Awatar użytkownika
kuba2354
Weteran
Weteran
Posty: 303
Rejestracja: pt 03 gru, 2010
Lokalizacja: za 300 m. skrĂŞĂŚ w prawo
Kontaktowanie:

Re: Telefon

Postautor: kuba2354 » sob 06 sie, 2011

Zawsze możesz wg. mnie słuchawki w uszy włożyć. Jak będzie dzwonił to klik na guzik na słuchawkach i słyszysz wszystko. Jak dzwoni to też przecież słychać. ;D
HONDA !



2T mooooc xd



http://zyciebikera.blogspot.com/ <-- mĂłj blog. : )

samoo96
Weteran
Weteran
Posty: 504
Rejestracja: wt 25 sty, 2011
Lokalizacja: GorzĂŞdĂłw
Kontaktowanie:

Re: Telefon

Postautor: samoo96 » sob 06 sie, 2011

kuba2354, też tak robiłem ale nie wygodnie sie jeździ jeśli ma sie dobry kask który sie trzyma głowy.. i czasami druga osoba nie słyszy tego co Ty mówisz..
DoradziÂłem Ci coÂś..? :)

WciÂśnij 'pomĂłgÂł' albo postaw piwko..:)

________________________________________________

Pal gume a nie dusze..;D



http://www.polskajazda.pl/Motocykle/GB/Street/97134

Awatar użytkownika
kuba2354
Weteran
Weteran
Posty: 303
Rejestracja: pt 03 gru, 2010
Lokalizacja: za 300 m. skrĂŞĂŚ w prawo
Kontaktowanie:

Re: Telefon

Postautor: kuba2354 » sob 06 sie, 2011

samoo96 pisze:kuba2354, też tak robiłem ale nie wygodnie sie jeździ jeśli ma sie dobry kask który sie trzyma głowy.. i czasami druga osoba nie słyszy tego co Ty mówisz..


Pozwolę sobie na lekki OT. Przepraszam. ;)

A więc słuchawki możesz włożyć do ucha i są takie np. Słuchawki z mikrofonem . Dobra sprawa, mam takie. :)
HONDA !



2T mooooc xd



http://zyciebikera.blogspot.com/ <-- mĂłj blog. : )

Awatar użytkownika
stepien0601
Weteran
Weteran
Posty: 481
Rejestracja: śr 08 cze, 2011
Lokalizacja: KoczaÂła

Re: Telefon

Postautor: stepien0601 » sob 06 sie, 2011

Bastian,
Dlaczego mryga nawet jak nikt nie dzwoni? Proste. Łapie zasięg. Zdradliwa? Raz mryga raz nie? Telefon za daleko. Dziękuję ;D

samoo96
Weteran
Weteran
Posty: 504
Rejestracja: wt 25 sty, 2011
Lokalizacja: GorzĂŞdĂłw
Kontaktowanie:

Re: Telefon

Postautor: samoo96 » sob 06 sie, 2011

kuba2354, też tak robiłem że słuchawki w uszy i mikrofon przypinałem przy brutce kasku.. ale mi sie słuchawki w uszy bardzo wbijały.. a mikrofon nie zbierał wszystkiego jak jechałem tylko szum było słychac..

SLU, nie zawsze.. u mnie czasami mrugała jak na wysokie obroty wchodziłem.. jakies spiecie musiało być ale już sie tak nie robi.. ;)
DoradziÂłem Ci coÂś..? :)

WciÂśnij 'pomĂłgÂł' albo postaw piwko..:)

________________________________________________

Pal gume a nie dusze..;D



http://www.polskajazda.pl/Motocykle/GB/Street/97134

Awatar użytkownika
Bastian
Specjalista
Specjalista
Posty: 160
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Telefon

Postautor: Bastian » sob 06 sie, 2011

SLU, Chodziło mi o to, że co chwilę mrygało i nie wiadomo było czy to twój telefon dzwoni czy łapie jakiś inny nie wiem nie znam się na tym,ale Telefon za daleko? to chyba po to to jest, że jak się ma telefon w kieszeni czy cuś by poinformowało, a nie żeby on na blacie leżał i dopiero wtedy to działało :D Dla mnie osobiście to jest taki tylko bajer montowany w skuterkach by przyciągnąć klienta tak jak te pseudo alarmy czy odpalanie z pilota. Wiesz jak tak bardzo ci zależy by podczas drogi sie rozkojażać tym i nie skupiać się na drodze to możesz sobie to zamontować.

PS To jest tylko moja osobista opinia która może w czymś koledze pomoże, wiec proszę bez żadnych najazdów na mnie za odmienne zdanie :D Pozdrawiam Bastian

Awatar użytkownika
stepien0601
Weteran
Weteran
Posty: 481
Rejestracja: śr 08 cze, 2011
Lokalizacja: KoczaÂła

Re: Telefon

Postautor: stepien0601 » sob 06 sie, 2011

Tak masz po części rację.

U mnie jest tak, że jak siedze i mam w kieszeni telefon to co jakis czas mrugnie jak dzwoni pochylę się bliżej baku i działa cały czas. Wniosek-za daleko jest telefon. Dla mnie to dobry bajer w nocy, bo w dzien nie mam czasu aby patrzec sie caly czas na liczniki zamiast na drogę, a w nocy nie chcą nawet się to zauważa. Tyle w temacie.



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl