• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Paski na koła

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
Favo
Weteran
Weteran
Posty: 294
Rejestracja: śr 19 sty, 2011
Lokalizacja: Grant

Re: Paski na koła

Postautor: Favo » śr 19 sty, 2011

1.jedz do najbliższego lakiernika ,
2.z palety kolorów wybierz sobie kolor odpowiadający twoim gustom ,
3. weź 100 ml tego koloru do tego mały pędzelek za mniej niż 10 zł masz paski na koła -.0


Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: Paski na koła

Postautor: Olo » śr 19 sty, 2011

Też tak na początku zrobiłem. Farba za 10zł na pewno nie zda egzaminu . Przemyłem benzyną ekstrakcyjną obkleiłem i zacząłem pędzelkiem, ale było ciężko, wziąłem sprajem. Może to ładnie wyglądało na początek, ale później zaczęła ta farba po trochu odpadać i musiałem co trochę malować. Ciężko było małe kropeczki sprajem, więc się zacieki robiły. Wkurzyłem się i kupiłem coś w castoramie na usuwanie farby zmyłem i kupiłem sobie paski. Już drugi sezon z nimi jeżdżę i nic się z nimi nie dzieje.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony śr 19 sty, 2011 przez Olo, łącznie zmieniany 2 razy.
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607
Obrazek[/URL]
Motocykl jest bogiem,
prêdkoœÌ na³ogiem
Pal gumĂŞ i szalej,
nie myÂśl co dalej

Awatar użytkownika
Favo
Weteran
Weteran
Posty: 294
Rejestracja: śr 19 sty, 2011
Lokalizacja: Grant

Re: Paski na koła

Postautor: Favo » śr 19 sty, 2011

1.Nie napisałeś że podłoże było odtłuszczone , więc co się dziwić że farba odpada
2.po co obklejać taśmą , na stopkę , bieg , pędzelek i tyle,
3. w moim przypadku paski odpadły , a farba dalej się trzyma -.0

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Paski na koła

Postautor: to&owo » śr 19 sty, 2011

kolego nie obraż się ale masz jakieś zupełnie inne metody niż reszta ,wymądrzasz się .
paski na koła miało już wielu użytkowników i nikt nie narzekał

Awatar użytkownika
Favo
Weteran
Weteran
Posty: 294
Rejestracja: śr 19 sty, 2011
Lokalizacja: Grant

Re: Paski na koła

Postautor: Favo » śr 19 sty, 2011

Inne metody , to znaczy źle czy dobrze ? masz na myśli unikalność , czy głupotę ? Zmiany wizualnie nie obligują tylko od rzeczy które mogę kupić , dla mnie jest to zabawa co mogę tylko przez małe koszty i większy wkład pracy uzyskać . Nie znaczy to że im więcej kasy wpakujesz w sprzęt to jest lepszy od innego-.-

"A jeżeli jestem gorszy bo nie robię tak jak inni ,to chyba coś jest zgrane , albo jednostka jest unikalna albo tłum zmierza w inną stronę ?"

proszę okaż głębie swej istoty w kolejnym poście , przez to można bardzo dobrze ludzi poznać :D


Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: Paski na koła

Postautor: Olo » śr 19 sty, 2011

Favo pisze:1.Nie napisałeś że podłoże było odtłuszczone , więc co się dziwić że farba odpada
2.po co obklejać taśmą , na stopkę , bieg , pędzelek i tyle,
3. w moim przypadku paski odpadły , a farba dalej się trzyma -.0
1.Przemyłem benzyną ekstrakcyjną (poprawiłem w poprzednim poście) możliwe, że nie dokładnie. 2.Żeby nie pomalować opony, położyłem na stopkę i sam kręciłem kołem. Za przednie się nie brałem więc nie wiem jak to zrobiłeś. 3. Co robiłeś, że Ci odpadły?
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607

Obrazek[/URL]

Motocykl jest bogiem,

prêdkoœÌ na³ogiem

Pal gumĂŞ i szalej,

nie myÂśl co dalej

Awatar użytkownika
Favo
Weteran
Weteran
Posty: 294
Rejestracja: śr 19 sty, 2011
Lokalizacja: Grant

Re: Paski na koła

Postautor: Favo » śr 19 sty, 2011

Olo, przykleiłem niestety na lakier z felg , który potem odpadł xD

Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: Paski na koła

Postautor: Olo » śr 19 sty, 2011

Oryginalny odpada, to coś nowego muszę uważać :D
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607

Obrazek[/URL]

Motocykl jest bogiem,

prêdkoœÌ na³ogiem

Pal gumĂŞ i szalej,

nie myÂśl co dalej

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Paski na koła

Postautor: to&owo » śr 19 sty, 2011

Fevo najpierw piszesz ,że zdaje to egzamin ,po czym odpowiadasz ,że nie. Moim zdaniem warto wydać te pare zł i zakupić paski i mieć to z bańki ,a nie poprawiać co 100 km .

Awatar użytkownika
ZiomeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1577
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: LLU

Re: Paski na koła

Postautor: ZiomeK » śr 19 sty, 2011

Ja kupiłem za łącznie 13.95 zł i czekam na przyklejenie jak już wgl wiosna będzie albo cały czas na plusie i już wiadomo że zimy nie będzie.
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg

Awatar użytkownika
Favo
Weteran
Weteran
Posty: 294
Rejestracja: śr 19 sty, 2011
Lokalizacja: Grant

Re: Paski na koła

Postautor: Favo » śr 19 sty, 2011

speeder, paski odpadły wcześniej potem była farba -.0 , przez zsumowanie 2 postów , pisze że oryginalny lakier odpadł z paskami
Ostatnio zmieniony śr 19 sty, 2011 przez Favo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Paski na koła

Postautor: choinka » śr 19 sty, 2011

Ziom97, Ale tak szczerze dlaczego teraz tego nie zrobisz? zrób i będziesz miał z głowy, później na wiosnę się za to zabierzesz a coś nie wyjdzie (odpukać oczywiście) to będziesz załamany że ładna pogoda a Ty nie masz czym jeździć. Moje zdanie na ten temat jest takie: Nie ma sezonu czas na modyfikacje żeby na sezon mieć motocykl gotowy do jazdy.

Awatar użytkownika
ZiomeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1577
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: LLU

Re: Paski na koła

Postautor: ZiomeK » czw 20 sty, 2011

choinka, bo mi tata powiedział, żebym teraz nie naklejał, bo zima jest, myszy w garażu mi to poobgryzają itp.
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Paski na koła

Postautor: choinka » czw 20 sty, 2011

No nie wiem ja bym teraz to zrobił.Ale to twój motocykl .
poprawiłem ,bo jakieś + się tam panoszyły ,speeder
Ostatnio zmieniony czw 20 sty, 2011 przez choinka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Favo
Weteran
Weteran
Posty: 294
Rejestracja: śr 19 sty, 2011
Lokalizacja: Grant

Re: Paski na koła

Postautor: Favo » czw 20 sty, 2011

może dlatego że folia będzie pękać ? powinno przyklejać się w wyższej temperaturze , minimum 5-10*C



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl