• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Lusterka z kierunkami

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
bzyk990
Weteran
Weteran
Posty: 374
Rejestracja: pn 31 gru, 2012
Lokalizacja: Lichtajny

Lusterka z kierunkami

Postautor: bzyk990 » ndz 06 sty, 2013

Co myślicie o kierunkowskazach w lusterkach, znalazłem takie cus od SUZUKI GSXR
Obrazek
dało by rade zamocować do ogara?


Awatar użytkownika
ZiomeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1577
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: LLU

Re: Lusterka z kierunkami

Postautor: ZiomeK » ndz 06 sty, 2013

Kable pociągnąć od kierunkowskazów, ale mi się to nie widzi, nic a nic ;]
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg

bzyk990
Weteran
Weteran
Posty: 374
Rejestracja: pn 31 gru, 2012
Lokalizacja: Lichtajny

Re: Lusterka z kierunkami

Postautor: bzyk990 » ndz 06 sty, 2013

Te w 1 poscie sa brzydkie ale te już fajniejsze:D

Znalazłem jeszcze takie cos to do ogara by pasowało?
http://www.moto-akcesoria.pl/lusterko-p ... ed,p,11280
Obrazek
Dobra cena 100 za 1sztuke
lub takie
http://www.moto-akcesoria.pl/uniwersaln ... ne,p,20268
Cena dobra :D za 2 ponad 3 stówy bał bym sie z takimi jezdzić
Ostatnio zmieniony ndz 06 sty, 2013 przez bzyk990, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ZiomeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1577
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: LLU

Re: Lusterka z kierunkami

Postautor: ZiomeK » ndz 06 sty, 2013

Jak dla mnie to nie ma co udziwniać w ten sposób ;]
Najładniejsze to te z diodami, ale i najdroższe <bezradny>

Panie ziom nie pisz Pan posta pod postem :P /choinka
Ostatnio zmieniony ndz 06 sty, 2013 przez ZiomeK, łącznie zmieniany 2 razy.
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Lusterka z kierunkami

Postautor: michau_ek » pn 07 sty, 2013

jak ci oryginalne kierunki nie pasują to je zmień lub zapakuj w miejsce postojówek, bo to ani nie wygląda ani tanie nie jest ;)


Awatar użytkownika
bartasix96
Uczeń
Uczeń
Posty: 41
Rejestracja: pt 14 wrz, 2012
Lokalizacja: Prochy (wielkopolska)

Re: Lusterka z kierunkami

Postautor: bartasix96 » pn 07 sty, 2013

Dokładnie michau_ek, a poza tym powiem Ci szczerze, że lusterka z kierunkami są już przereklamowane i awaryjne. Kiedyś zamontowałem sobie takie podobne w skuterze i ciągle albo żaróweczki się paliły albo coś nie łączyło. Wybór należy do Ciebie ale w kwestii awaryjności nie polecam ;)



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl