Postautor: ZiomeK » ndz 06 sty, 2013
Jak dla mnie to nie ma co udziwniać w ten sposób
Najładniejsze to te z diodami, ale i najdroższe
Panie ziom nie pisz Pan posta pod postem
/choinka
Ostatnio zmieniony ndz 06 sty, 2013 przez
ZiomeK, łącznie zmieniany 2 razy.
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg