dodam, że martwię się o hamulec tarczowy.. aby się nie zapowietrzył,klocki sie nie zacisneły czy coś takiego...



dodam, że martwię się o hamulec tarczowy.. aby się nie zapowietrzył,klocki sie nie zacisneły czy coś takiego...
juz CI tlumacze w miare swoich możliwości




Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości