Otóż mam taki problem.. niechcący polałem sobie kierunkowskaz rozpuszczalnikiem i zrobił się matowy i brzydki,, więc wpadłem na pomysł że kupie sobie te http://allegro.onet.pl/kierunkowskaz-ki ... 05428.html
kierunki nie takie złe..kolega w tzr je ma i sobie chwali.. a pytanie takie do was, czy w tych kierunkach trzeba zmieniać przerywacze...moje ferro ma przerywacz o 2 pinach,,





---> 
