Mój Drag Star 650 Classic , niezawodna jednostka motocykl w 2000r sprowadzony z USA od tego czasu jestem też jego właścicielem , motor nigdy mnie nie zawiódł , zawsze zawiózł mnie tam gdzie chciałem w tym roku zaliczyliśmy razem wielką pętle Bieszczdzką , sprzedaje ponieważ przesiadam sie na coś większego prawdopodobnie będzie to Drag Star 1100 lub Wild Star 1600 . Motocykl od mojego posiadanie dostał : Frędzle , stelaże pod sakwy , szybe , niebieskie oswietlenie silnika jak go kupiłem to miał : Gmole , chromowane boczki , bagażnik , oparcie , lightbary , biękne basowe wydechy BUB , skóre na baku .
Motocykl na sprzedaż
Ostatnio zmieniony wt 08 lis, 2011 przez PatrykR922, łącznie zmieniany 2 razy.
Wiem, że to tak jak "swój", ale nie jeździsz nim na codzień, że możesz wskoczyć i wylecieć na miasto, więc ja bym się trzymał, że Taty motor bo jednak 13 lat, to "trochę" za mało jak na ciężką 650"tke
poza tą uwagą, nie mój styl w ogóle.
jestem młody i narazie preferuję dynamiczne, niewygodne i głośne motory