Stellę kupiłem 3 lata temu, bez papierów, jedyne co o niej wiem to to że jest z 1994r. Stella ma uszkodzony silnik (nie miała iskry lecz to już naprawiłem, teraz wyszło na jaw że ma skrzywiony wał i nie da się ustawić zapłonu...) i prawdopodobnie jutro (Niedziela 27.03.2011) jadę po nowy silnik 3 biegowy
Pony 50 jest od 1995r w posiadaniu mojego taty, kupił ją w opłakanym stanie i nic przy niej nie robił także stała ok.15 lat w stodole
Co się okazało Pony 50 ma papiery :O z czego się bardzo cieszę. Ma pęknięty wałek kopniaka, wylatują biegi i jest zdekompletowana. Do wakacji planuje naprawić obydwa motorki, Stella będzie służyła do nauki jazdy dla młodszego brata, Pony 50 ze względu na to że ma dokumenty zostanie odremontowana i będzie z niej taki oldtimer.
Link PJ:
Stella: http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Romet/Stella/106456
Pony 50: http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Rom ... _50/123684




![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)


![:] :]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/kwadr.gif)







