• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Nsr BlackR

Zaprezentuj swoją maszynę.
Awatar użytkownika
dawid0402
Weteran
Weteran
Posty: 324
Rejestracja: wt 14 sie, 2012
Lokalizacja: Radom

Nsr BlackR

Postautor: dawid0402 » wt 18 mar, 2014

Witam

Przedstawiam wam moją hondę nsr zakupioną 10.03.2014 za cenę 2900zł.Po obejrzeniu 4 hond nawet po 4 tys ta była ok.Honda jest z 97 roku, kompresja wynosi około 8 barów.Technicznie w super stanie. Powoli ją będę upiększał z wyglądu bo rewelacji nie robi.
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony wt 18 mar, 2014 przez dawid0402, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Nsr BlackR

Postautor: Bumek » wt 18 mar, 2014

Kurka, kolejna nsr na forum, apokalipsa nadchodzi :D Jak dla mnie to czarny mat pasuje tylko na małe elementy, ale nakleisz naklejki i będzie ładnie :) Życzę Ci jak najmniej utopionej kasy, bo przy nsr to się zdarza, heh ;p
Obrazek

Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: Nsr BlackR

Postautor: Olo » wt 18 mar, 2014

Wiadomo co jej się stało, że taka w macie jest? :D 8 barów "stan techniczny super" <lol2> <lol2>
Zadbaj o nią to na pewno będzie fajnie się jeździło :)
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607
Obrazek[/URL]
Motocykl jest bogiem,
prêdkoœÌ na³ogiem
Pal gumĂŞ i szalej,
nie myÂśl co dalej

Awatar użytkownika
dawid0402
Weteran
Weteran
Posty: 324
Rejestracja: wt 14 sie, 2012
Lokalizacja: Radom

Re: Nsr BlackR

Postautor: dawid0402 » wt 18 mar, 2014

Stan techniczny to nie tylko silnik ale i również zawieszenie, co by jej się nie stało ale jedzie prosto i podczas hamowanie się normalnie zachowuje :D

lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Nsr BlackR

Postautor: lukaszw103 » wt 18 mar, 2014

Olo co jak co ale 8 barów to kompresja w normie.


Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Nsr BlackR

Postautor: n0r3k » wt 18 mar, 2014

lukaszw103, w minimum normy. tak więc po sezonie remont jest nieunikniony.
z wyglądu tragedia.
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
dawid0402
Weteran
Weteran
Posty: 324
Rejestracja: wt 14 sie, 2012
Lokalizacja: Radom

Re: Nsr BlackR

Postautor: dawid0402 » wt 18 mar, 2014

Kupując 2t trzeba się liczyć że prędzej czy później i tak będziemy musieli remont zrobić.

Dawid35892
Majster
Majster
Posty: 103
Rejestracja: ndz 24 lip, 2011
Lokalizacja: Wielkolas

Re: Nsr BlackR

Postautor: Dawid35892 » wt 18 mar, 2014

Nawet nawet ale kolor nie jest taki tragiczny jeszcze :) A jak masz 8 barów to już powoli szykuj kasę na remont. :p
n0r3k, Tobie to nigdy nie dogodzi dla ciebie tylko oryginał się liczy :P

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Nsr BlackR

Postautor: n0r3k » wt 18 mar, 2014

Dawid35892, przede wszystkim oryginał. ew. jakieś bardzo dobre malowanie. a nie czarny matowy spray...
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Nsr BlackR

Postautor: Bumek » wt 18 mar, 2014

Dawid35892, jak on sam oryginału nie ma :D Po prostu norek uważa, że lepiej dać więcej i mieć zadbany sprzęt, a nie za mniej kupić i dokładać nie wiadomo ile i jeszcze pakować, jak w skarbonkę :D
Obrazek

Awatar użytkownika
dawid0402
Weteran
Weteran
Posty: 324
Rejestracja: wt 14 sie, 2012
Lokalizacja: Radom

Re: Nsr BlackR

Postautor: dawid0402 » wt 18 mar, 2014

No wiadomo że lepiej dać więcej i lepszy kupić, ale jak się ma bardzo ograniczony budżet to innego wyjścia nie ma :D

Dawid35892
Majster
Majster
Posty: 103
Rejestracja: ndz 24 lip, 2011
Lokalizacja: Wielkolas

Re: Nsr BlackR

Postautor: Dawid35892 » wt 18 mar, 2014

Bumek, Tu się z tobą zgodzę
Ale według mnie za 2900 to przepłacił delikatnie mówiąc za 8 barów kompresji. Ja 1500 dałem i miałem prawie 9 :D

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Nsr BlackR

Postautor: Bumek » wt 18 mar, 2014

A ja dałem 4400 za 8.5 i wywaliłem 300 zł na awarię elektryki i co? :D Jak sprzęt zadbany, oponki, napęd, zawias i wszystko ok to 3000 to jest nic. Nawet jakby chciał go pomalować, to wyjdzie ok. 100zł za lakier + 100 naklejki :D
Obrazek

Dawid35892
Majster
Majster
Posty: 103
Rejestracja: ndz 24 lip, 2011
Lokalizacja: Wielkolas

Re: Nsr BlackR

Postautor: Dawid35892 » wt 18 mar, 2014

Tylko z tym malowaniem to różnie wychodzi niektóry lepiej sprayem pomaluje niż inny pistoletem :D

Taa tylko jak polejesz benzyną, to sprej Ci spłynie.
Ostatnio zmieniony wt 18 mar, 2014 przez Dawid35892, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
dawid0402
Weteran
Weteran
Posty: 324
Rejestracja: wt 14 sie, 2012
Lokalizacja: Radom

Re: Nsr BlackR

Postautor: dawid0402 » wt 18 mar, 2014

Nie ma co zaśmiecać tematu z moją piękną nerką :D



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl