• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Aprilia RS 125 MP By Star1998

Zaprezentuj swoją maszynę.
Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Aprilia RS 125 MP By Star1998

Postautor: KucaQ » pn 31 mar, 2014

Star1998 pisze:-Lusterka z RSV1000 z wbudowanymi kierunkowskazami

ch**owo wyglądają.

Star1998 pisze:-Nadkole MTKT z lampą led i wbudowanymi kierunkowskazami

Seryjny zadupek lepszy niż te akcesoryjne.

Ja mimo wszystko zostawiłbym ją w oryginalnym malowaniu, "bo ma kilka rys, to muszę pomalować", ale zauważ, że potencjalny klient przy sprzedaży będzie patrzył na oryginalność lakieru. Już bym wolał jeździć moto z kilkoma rysami, ale oryginalnym lakierem, niż nieoryginalnym lakierem ale w idealnym stanie.
No chyba, że Twój lakier na prawdę wygląda tragicznie (czego nie można stwierdzić po fotkach) to spoko, ale Twoje moto, Twój hajs.
Bayeriche Motoren Werke


Star1998
Majster
Majster
Posty: 78
Rejestracja: pt 31 sty, 2014
Lokalizacja: LLE

Re: Aprilia RS 125 MP By Star1998

Postautor: Star1998 » pn 31 mar, 2014

KucaQ pisze:Obrazek
Dla kilku rys malować całe moto <facepalm>


Kilku? Cały lakier mam uszkodzony ;) przód uszkodzony, bok uszkodzony, tył uszkodzony, no ale w sumie nie ma tragedii, tylko zadupek pomalować bo chropowate takie jest.. I ten prawy bok jakoś zrobić + przód

A zobacze dokładnie czy pomaluje, jak nie to normalnie po prostu założe okleine i cacy, bedzie git?
Ostatnio zmieniony pn 31 mar, 2014 przez Star1998, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Aprilia RS 125 MP By Star1998

Postautor: KucaQ » pn 31 mar, 2014

No jak rysy są grube, to pod okleina będzie je widać.
Bayeriche Motoren Werke

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Aprilia RS 125 MP By Star1998

Postautor: to&owo » pn 31 mar, 2014

do okleiny trzeba mieć ideał powierzchnię :D widać nawet lekkie nierównośći :P ja bym nie malować :D aku masz pod bakiem ? :D

Star1998
Majster
Majster
Posty: 78
Rejestracja: pt 31 sty, 2014
Lokalizacja: LLE

Re: Aprilia RS 125 MP By Star1998

Postautor: Star1998 » pn 31 mar, 2014

speeder pisze:do okleiny trzeba mieć ideał powierzchnię :D widać nawet lekkie nierównośći :P ja bym nie malować :D aku masz pod bakiem ? :D


To będzie trzeba malować :) Tak, pod bakiem ;P


Odświeżam! :D

Majstry, da ktoś link do jakiejś aukcji z paskami białymi na koła "17? Tylko nie odblaskowe, bo na alledrogo nie moge nic znajść. Będe bardzo wdzięczny i postawie browarka ;)
Ostatnio zmieniony wt 01 kwie, 2014 przez Star1998, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Aprilia RS 125 MP By Star1998

Postautor: n0r3k » wt 01 kwie, 2014

czy wpisanie na allegro ''paski na felgi'' wykracza poza twoje możliwości?

ps: warn za te posty. ile ci można powtarzać, żebyś edytował?
Ostatnio zmieniony wt 01 kwie, 2014 przez n0r3k, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kamilek112
Praktykant
Praktykant
Posty: 56
Rejestracja: czw 08 sie, 2013
Lokalizacja: KlimontĂłw

Re: Aprilia RS 125 MP By Star1998

Postautor: kamilek112 » ndz 15 cze, 2014

Czemu już na tablicy stoi? :)

Awatar użytkownika
Przemek650
Uczeń
Uczeń
Posty: 38
Rejestracja: pn 21 gru, 2015
Lokalizacja: LLE
Pojazd: Dniepr MT16 650
Kontaktowanie:

Re: Aprilia RS 125 MP By Star1998

Postautor: Przemek650 » ndz 27 gru, 2015

No, to ja jej były właściciel. :D Sprzedałem RS po sezonie z myślą o kupnie Bandita 600, bo tak już ustaliliśmy z ojcem przed sprzedażą apci i dlatego poszła.. Po sprzedaży znalazłem Gsxr'a 600 srada laleczke, ok 5 tyś, naprawdę był ładny, niedaleko mnie, bo jakieś max 60km, sprzedałem RS, chciałem pojechać obejrzeć Gsxr'a a może i kupić, zapytałem ojca czy pojedziemy a tu zdziwko.. ' Po co Ci taki duży silnik? ' I w ten oto sposób zostałem tylko z dnieprem..
A teraz jak na to patrze to nie jest taka wcale zła opcja, że nie kupiłem, bo mam odłożone na 4 kółka już trochę grosza. :) A poza tym z tymi nowymi przepisami co powchodziły to długo bym nie pojeździł, nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło. :D

A jakby ktoś myślał, że sprzedałem bo się psuła to nie, z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że nie psuła mi się nic, jedyne co w niej zrobiłem to wymieniłem płyn chłodniczy i odpowietrzyłem układ.
A jak poszła to? Niby spoko, miał dbać - No i zatarł już chyba 2 razy, za drugim razem założył bodajże Polini 160.
Ale tak to jest jak się pali lacza do wystrzału przed kolegami. :) Ja osobiście nawet ani razu tym nie paliłem gumy, jak już to na trawie bo szkoda motocykla. ;)
Junak 901 Sport 72cc - Aprilia RS125 2000r - Dniepr MT16 650cc 1975r :)



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl