• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Honda CBR 600 F2 92r

Zaprezentuj swoją maszynę.
Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Honda CBR 600 F2 92r

Postautor: n0r3k » ndz 02 cze, 2013

michau_ek, zachacze to ch**, kupie drugi za 4 ZŁOTE a jak upierdole taki za 40zł, to co? co do estetyki - wybrałem takie, bo strzałki do nsrki mi nie podchodziły, kwestia gustu. A świecą lepiej niż kumpla ledy REVO, wielka mi firma...
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)


michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Honda CBR 600 F2 92r

Postautor: michau_ek » ndz 02 cze, 2013

nie wiem, nie znam się na "markowych" kierunkowskazach... i widzisz, kupisz drugi a w takim za te 10 zł... z "gumką" a nie twardym plastikiem uda się tego uniknąć. tak btw... jest mnóstwo rzeczy do których mógłbym się przyczepić wynikających z samej konstrukcji twojej nsr ale się nie czepiam - bo wybrałeś sprzęt tego typu i nic tego nie zmieni, mógłbym przyczepić się do 125/50 ale sam lepszy nie jestem, więc też siedzę cicho :)
Ostatnio zmieniony ndz 02 cze, 2013 przez michau_ek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: Honda CBR 600 F2 92r

Postautor: Olo » ndz 02 cze, 2013

Miałem kierunki za 8zł bez homOLOgacji, żarówka 3 watty, brak odbłyśnika, dla porównania za 25zł żarówka 21 watt, odbłyśnik no i homologacja. Nie gadać że nie ma różnicy <glupek>
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607
Obrazek[/URL]
Motocykl jest bogiem,
prêdkoœÌ na³ogiem
Pal gumĂŞ i szalej,
nie myÂśl co dalej

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Honda CBR 600 F2 92r

Postautor: n0r3k » ndz 02 cze, 2013

ważne, że widać je nawet w ostre słońce...
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Honda CBR 600 F2 92r

Postautor: michau_ek » pn 03 cze, 2013

nawet jeśli ktoś jest przyzwyczajony do "chinskiego standardu" to te kierunki są poniżej każdych... i powiem Ci tak: dopóki nie usiądziesz na lepszy, mocniejszy sprzęt to będziesz uważał swoją nsrkę za cud techniki, tak samo jest z kierunkami - będziesz wychwalał swoje, dopóki nie zobaczysz jak działają choćby te za 12 zł, już nie mówiąc o czymś lepszym niż china.


Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Honda CBR 600 F2 92r

Postautor: n0r3k » pn 03 cze, 2013

michau_ek, w klasie 125cc nsr wypada niezle, a jesli chcesz ja porównac do wiekszych pojemnosci to pozdro i gratuluje inteligencji. A temat kierunkow skoncz, moga byc nawet z plasteliny, wazne ze migają.
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Honda CBR 600 F2 92r

Postautor: michau_ek » pn 03 cze, 2013

źle zinterpretowałeś moją wypowiedź :/


a może w końcu coś o cbr? zrobione jakieś 500 km od zakupu, nic niepojącego się z nią nie dzieje, jak tylko wróci pogoda i skończe upragnione 17 lat powinien tak naprawdę zacząć się sezon :) bo to co jest teraz to zdecydowanie za mało.

Awatar użytkownika
cinek1998
Specjalista
Specjalista
Posty: 161
Rejestracja: czw 25 kwie, 2013
Lokalizacja: Jaworzno-ÂŚlÂąsk

Re: Honda CBR 600 F2 92r

Postautor: cinek1998 » pn 03 cze, 2013

michau_ek, n0r3k, Panowie. Skończcie nie długo będziecie mieć po 18 lat i co?
Będziecie się kłócić o przykładowo o to który będzie miał w jakim kolorze manetki?
te kłótnie o kierunki są żenujące. Pozdro :>

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Honda CBR 600 F2 92r

Postautor: michau_ek » pn 03 cze, 2013

po co jest forum? aby wyrażać opinie, bez tego to wszystko nie miało by sensu, powiem szczerze, że gdybym miał tylko komplementować wszystko, to w końcu skonczylbym wchodzi na to forum - a wlasnie dzieki różnicy zdań zazwyczaj jest ciekawie.

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Honda CBR 600 F2 92r

Postautor: to&owo » pn 03 cze, 2013

ile opytoli w mieście paliwa ? i ile ma przebiegu ?

ustawcie się na solo :D

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Honda CBR 600 F2 92r

Postautor: michau_ek » pn 03 cze, 2013

72,5 tys km na liczniku nakręcone,

na razie z moich obliczen wynika, że w mieszanej bierze 6tke nie cisnąc ciągle ale nie jadąc też ospale - w mieście... pewnie tyle samo (przynajmniej w moim przypadku), bo po mieście jezdze spokojnie, nie przekraczajac nawet 6 km rpm (a i tak przyśpiesza bardzo żwawo) wiec pewnie wyszło by na to samo.

Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: Honda CBR 600 F2 92r

Postautor: Outer » pn 03 cze, 2013

po co jest forum? aby wyrażać opinie, bez tego to wszystko nie miało by sensu, powiem szczerze, że gdybym miał tylko komplementować wszystko, to w końcu skonczylbym wchodzi na to forum - a wlasnie dzieki różnicy zdań zazwyczaj jest ciekawie.



Niestety na moim przykładzie sam widzisz jak to forum działa. <troll> <troll>
Też jakoś fzsem nie przekraczam 6000 i mi całkowicie ten ciąg starcza, jara 5/100. Chyba w przyszłości kupie coś na maxa turystycznego, bo takie są preferencje mojej jazdy. :D v-storm 650 byłaby w sam raz.

Jak się na cebrze jeździ?

adrol

Re: Honda CBR 600 F2 92r

Postautor: adrol » wt 04 cze, 2013

ścigacze są fajne, ale nie ma gdzie polatać, jeszcze cbrf2-f3 jest turystykiem w sumie to można polatać, ale na r1 czy r6 to już tragedia po polskich drogach osobiście najlepiej jeździ mi sie na dominatorze 650 czy drz400, a jak typowo na turystykę to stara dobra africa twin albo transalp przy większym budżecie v-storm jak ktoś lubi nowsze motocykle.
Co do mocy to i tak 90% użytkowników nie wykorzysta tych 100KM po za tym 600 przy takiej mocy ciągnie dopiero powyżej 6tys. a jeżdżąc dużym singlem czy twinem to ładnie ciągnie w całym zakresie. Każde moto ma swoje plusy i minusy i trzeba spróbować wielu maszyn mi na przykład odpowidałby najbardziej xt500 z 79r z częściami od tt500 z 77r :D

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Honda CBR 600 F2 92r

Postautor: michau_ek » wt 04 cze, 2013

jak mi się jeździ? nie odczuwam specjalnego dyskomfortu, przyzwyczaiłem się do pozycji na tym moto, wydaje się być nawet wygodne, choć najdłuższa trasa którą zrobiłem na razie to 70 km bez schodzenia z moto wiec... wile powiedzieć nie można.

Szczerze to nawet nie siedziałem na r1 czy r6, różni się to bardzo od mojej cebry?

Co do porównywania maszyn - kawasaki przy cbr wypada kiepsko, na zlocie miałem tez okazje przejechać się gs'em 500, swoją mocą raczej mnie nie zaskoczył... ale jak na niego siadłem to odrazu wszystko ogarniałem - bo to taki lepiej wykonany i troche mocniejszy chinczyk (porównanie do mojego ferro), w zakrety wchodzi się tym bardzo podobnie, banalnie prosty do opanowania, bardzo zwrotny - cebrą nie tak prosto się nawraca co za tym idzie - gsik do miasta byłby super :)

adrol

Re: Honda CBR 600 F2 92r

Postautor: adrol » wt 04 cze, 2013

gs jest dużo lzejszym motocyklem i nastawionym na mniejsze prędkości więc sobie lepiej radzi przy prędkościach parkingowych, ale cbr jak się opanuje też całkiem fajnie się prowadzi, oczywiście, że trzyma się gorzej w zakrętach, jest gorzej wykonany, ale też jest tańszy (jako nowy), ale nie raz się przekonałem, że szybciej można pojechać po zakrętach na gs niż na takiej cbr, mam tu na myśli początkujących kierowców. Moim zdaniem może gs jest trochę zbyt toporny, ale tak gpz500 całkowicie wystarcza, owiewka zapewnia dobrą ochronę przed wiatrem, a silnik elestyczny i całkiem szybki, ale wiadomo, że lepiej mieć więcej koni niż mniej no i minusem tanich motocykli jest wykonanie.
r1 czy r6 mają całkiem inną pozycję, jakby porównywać to cbr jest typowym turystykiem :).



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl