





pierdziele tam, wazne ze sie zbiera jako tako, prawko do wakacji powinienem zdac i trzeba sie rozejrzec za prawdziwym motocyklem![]()


zapomnisz o czymś takim śmiesznym jak tłoki, cylindry czy kompresja






Outer pisze: Kupiec zrobi 3000 km i znowu remont i na sprzedaż.


nie jest powiedziane, że jak kupie coś większego to nie trzeba będzie zaraz robić rozrządu, sprzęgła, gaźników czy innych dupereli, których bym się bał dotknąć gdyby nie wcześniejsze doświadczenia przy małych pierdzikółkach![]()
Nie jednemu zmięła fujara, jak chciał przeczyścić baterię gaźników.
Skąd masz takie dane?
Outer, zanim dorośnie się do prawdziwego motocykla, trzeba się czymś poruszać, nadal tego nie pojmujesz?



, np dla mnie ogarek znaczy bardzo wile choć inni go nienawidzą i powiedzą ze to china gówno itp , ale i tam dla mnie i możliwe że tylko dla mnie ma on to cos w sobie 








![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości