nera za***ista, mi się obydwie podobają







Bumek pisze:Jeśli chcesz jeździć codziennie, to nawet się za nimi nie oglądajJa teraz chodzę do nowej szkoły, wracam późno, to tylko w weekendy, albo święta mogę pośmigać, inaczej bym nie wyrobił




n0r3k pisze:kamilek112, 5-6/100km. ja w ok. 5 miesięcy zrobiłem zaledwie 3500km chyba, ale problemów z brakiem wachy nie miałem nigdynapewno żeby codziennie jeździć nią do szkoły nie byłoby mnie stać, bo to nawet jakby 2 litry paliła to autobusem taniej wyjdzie, ale tak jak chce to wsiadam i jade, wystarczy ograniczyć niektóre sprawy, żeby na wache było
Raz na tydzień/dwa zrobię więcej

---> http://forum.moto-4t.pl/viewtopic.php?p=108379#108379
Mnie by za bardzo nie było na to stać 




![:] :]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/kwadr.gif)


Gratulacje i zadowolenia z maszynki.








mi na 8,5 160km/h latała na seryjnych przełożeniach 


Zobaczym czy odpali, jak tak to śmigamy 



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości