




Wymieniaj i lataj 





A no i senda bardzo ładna
Skąd ty jesteś dokładnie? Bo można by pojeździć jak niedaleko.



kupuj Sende bo mało w okolicy jest. Jak zobaczysz teraz to ci sie spodoba jeszcze bardziej bo wygląda super moim zdaniem tylko musze jeszcze pomodzić coś z opornikami bo narazie troche głupieje wszystko bo za dużo ledów jest i wszystko się świeci
Ale podpiąłem na chwile żarówki dodatkowo i było git więc po prostu trzeba oporniki powpinać i będzie git 

Jutro pasi? 



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości