72cc więcej jak 80 nie pociśnie, chyba że ma PZ26, MLS, tłok HC, w co wielce wątpię.




gpsem jeszcze nie liczylem ale pewnie bedzie tyle samo tylko szybciej sie zbiera 








hahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahaha podaj mi rękę, bo wstać nie mogę.

5Zigen pisze:osobiscie na zebatkach 14/46 jedzie 80/85 licznikowe 90 samochodowe(bmw e39)
Mam nadzieję, podaj prędkość z GPS
Dugo masz tą bestie ? 








A podoba mi się to, że próbujesz coś sam zrobić 
[/center]

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości