Według mnie zapłaciłeś cenę rynkową ![:] :]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/kwadr.gif)



Według mnie zapłaciłeś cenę rynkową ![:] :]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/kwadr.gif)











Znaczy ty aż tak nie przepłaciłeś co ten koleś sobie wołał bo za 5k pod F3 by się podpiął
No ale co by z nią nie było to jest CBR
Ej Michau - zamiast tyle tych moto nie myślałeś kupić jeden porządny? 

), więc muszę mieć pieniądze na benzyne i dalsze inwestycje...




z tego co mówił mechanik do którego daje to moto to w trasie spokojnie można spalić 4/100, przy normalnej jezdzie 5,5-6 a jak sie ciśnie do końca na każdym biegu to i 8 potrafi wziąć... ja raczej się w 6 litrach zmieszcze choćby z powodu ograniczeń prędkosci na drogach - na tym moto ich przestrzegam, na pozostałych nigdy nie przyszło mi to do głowy (no może prócz gpz)


) podjechałem do rybnika po nią, odbiór osobisty to przy okazji wpadłem na zlot - szczerze mówiąc nic ciekawego to tam nie było, ludzi sporo... każdy chciałby się pokazać jak najlepiej i pałują te wyjące 2t i pałują... aż dziwne, że nikt nie ucierpiał, ogólnie ja tam nie miałem co robić więc jestem tak szybko w domu



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości