




[/URL]





) no i nowy gaznik
dzisiaj jak bd mial chwile wolna to zrobie bo simson aktualnie stoi u mojego ojca na wsi xd
d oryginal w 100% sprawna i moj ojciec daje mu za mz jakies kkolo do traktora 2x i blotniki i gites
A wlascicwie to do ogara xd ale opona i detka jest do simsona i to sie liczy
bo troche rzeczy jest do zrobienia i MASA drobiazgow jutro bd go rozbieral do golej ramy i czyscic/ malowac rame


---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739
To trzeba mieć łeb do takich interesów
No ale teraz czekamy na foty wszystkich sprzętów albo chociaż Simsona 


żartuję oczywiście
ale komis motocyklowy możesz
Czekam na foty... 
---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739
Lecz ja do tłuczenia się po polach to jest idealny ha ha

To idzie dopiero w terenie 

Wiem bo jeździłem na tym wiadomo am6 ma odejście lepsze i moc też ale niewygodne
po 1h jazdy du** napieprza a na simku ? Wygodna kanapa jak na simsona przystało ręce ma się szeroko więc można dobrze balansować .
Niemiecka kupiona u mnie w miescie za 110zl a ja cale kolo kupilem praktycznie za 20zl
- elektoronik czy jakos tak xd

a tak po za tym zajebiście wygląda taki "crossik" 
---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości