• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Ogar 205 by piotrus96

Zaprezentuj swoją maszynę.
Awatar użytkownika
piotrus96
Weteran
Weteran
Posty: 518
Rejestracja: pt 19 lis, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Ogar 205 by piotrus96

Postautor: piotrus96 » wt 04 sty, 2011

Witam! :d
Chciałbym zaprezentować wam mojego Ogara 205.
Chociaż stary to dalej jary ;)
Nie jest mocny. Ale wystarczająco.
Przejdę do tunningu:)
-cylinder 60ccm
-jakieś tam inne poprawki

Plusy i minusy:
+zwinny
+wygodny
+małe spalanie ok.2l

-słaba jakość wykończenia

Na wakacje 2010r przeszedł zmianę lakieru z czerwonego na czarny. Żaddnych większych tras nim nie jeździłem po szczerze mówiąc to się boje :D

Oto kilka jego zdjęć.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Po więcej odsyłam na
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Rom ... _205/13081

Dzięki za uwagę:)


Awatar użytkownika
Misiak1177
Weteran
Weteran
Posty: 319
Rejestracja: czw 18 lis, 2010
Lokalizacja: NYSA-OPOLSKIE

Re: Ogar 205 by piotrus96

Postautor: Misiak1177 » wt 04 sty, 2011

Czarny kozacki :D
PomogÂłem? Kliknij pomĂłgÂł :)

MĂłj sprzĂŞcik na PJ:)

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Rom ... 900/103433

Awatar użytkownika
ZiomeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1577
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: LLU

Re: Ogar 205 by piotrus96

Postautor: ZiomeK » wt 04 sty, 2011

Spala ci tylko 2l? Nie możliwe, kolegi Ogar 200 pali przynajmniej 3 i to w 50cc.
Jawowskie silniki the best :)
Bardzo ładny ogarek :> :]
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg

Awatar użytkownika
mateusz167
Weteran
Weteran
Posty: 406
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Ogar 205 by piotrus96

Postautor: mateusz167 » wt 04 sty, 2011

Spoko ogar :) i lakier dobrze dobrany :)

Awatar użytkownika
Misiak1177
Weteran
Weteran
Posty: 319
Rejestracja: czw 18 lis, 2010
Lokalizacja: NYSA-OPOLSKIE

Re: Ogar 205 by piotrus96

Postautor: Misiak1177 » wt 04 sty, 2011

Tylko od tych biegów w jawowskim silniku można dostać szału:D Parę razy miałem z tym silnikiem styczność i jakoś nie mam dobrego zdania. Wolałem rometowskie :)
PomogÂłem? Kliknij pomĂłgÂł :)



MĂłj sprzĂŞcik na PJ:)



http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Rom ... 900/103433


Awatar użytkownika
piotrus96
Weteran
Weteran
Posty: 518
Rejestracja: pt 19 lis, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Ogar 205 by piotrus96

Postautor: piotrus96 » wt 04 sty, 2011

To jest ogar 205 i nie ma silnika jawki ;p 2 biegi (1 w dól 2 w górę):) Ze skrzynią nigdy nie miałem problemu. Pali około 2 l faktycznie. Na wakacje mierzyłem. Teraz trochę mu ustawiłem żeby mocny był to pali ~4l z czego 1l wykapie:D

Awatar użytkownika
Misiak1177
Weteran
Weteran
Posty: 319
Rejestracja: czw 18 lis, 2010
Lokalizacja: NYSA-OPOLSKIE

Re: Ogar 205 by piotrus96

Postautor: Misiak1177 » wt 04 sty, 2011

Trochę się najeździłem motorynkami więc jeśli chodzi o te silniki to jako tako polecam:D
PomogÂłem? Kliknij pomĂłgÂł :)



MĂłj sprzĂŞcik na PJ:)



http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Rom ... 900/103433

Awatar użytkownika
piotrus96
Weteran
Weteran
Posty: 518
Rejestracja: pt 19 lis, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Ogar 205 by piotrus96

Postautor: piotrus96 » wt 04 sty, 2011

Te silniki są bardzo wytrzymałe i się rzadko psują także również polecam:p

Awatar użytkownika
ZiomeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1577
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: LLU

Re: Ogar 205 by piotrus96

Postautor: ZiomeK » wt 04 sty, 2011

Każdy chwali swoje :D A z biegami to nie ma problemu jak dla mnie, bo jedynka do góry a reszta w dół (jak i u mnie, tyle że wszystkie w dół :) )
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg

Awatar użytkownika
Brunon K ver. 205
Weteran
Weteran
Posty: 559
Rejestracja: pn 27 gru, 2010
Lokalizacja: Siedlce

Re: Ogar 205 by piotrus96

Postautor: Brunon K ver. 205 » wt 04 sty, 2011

Bardzo dobrze utrzymany Ogar. Też kiedyś miałem Ogara 205. Widać że trafił na dobrego właściciela.
Obrazek
EMO

Awatar użytkownika
Wilku1122
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 973
Rejestracja: śr 01 gru, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Ogar 205 by piotrus96

Postautor: Wilku1122 » wt 04 sty, 2011

No ładny ogarek ładny czarny fajnie sie prezentuje ;)
PIEC!
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: Ogar 205 by piotrus96

Postautor: Pawlos312 » wt 04 sty, 2011

Fajny Ogarek, tylko mi ten czarny za bardzo nie pasuje, ale to twój motor i gust. Sam mam zamiar w wakacje wyrwać jakiegoś Romecika.

P.S. Chyba nie ten dział bo tu jest dla 4T.
Ostatnio zmieniony wt 04 sty, 2011 przez Pawlos312, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Michal
Majster
Majster
Posty: 93
Rejestracja: pt 07 sty, 2011
Lokalizacja: Sokó³ka

Re: Ogar 205 by piotrus96

Postautor: Michal » pn 10 sty, 2011

piotrus96, Bardzo ładny :)
W takim stanie, Super oklaski 10/10



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl