Siemanko. W ostatnim czasie kupiłem keewaya, wszystko chodzi dość sprawnie lecz męczy mnie ta niska kompresja (5 bar na manometrze, tylko że tam idzie świeca z długim gwintem, więc w rzeczywistości gdzieś z 6-7), wczoraj ściągnąłem głowice żeby luknąć na gładz i o dziwo jest w bdb stanie, zero jakichkolwiek rys/rysek, co lepiej spojrzałem na tłoka przez okno wydechowe a tam tłok jak nowy , zero przebarwień za pierscieniem.
Tutaj zdjęcia:
http://zapodaj.net/b431480822c7c.jpg.html
http://zapodaj.net/3136c28e8eaee.jpg.html
Wykonałem też taki test , ustawiłem tłok tak żeby okna były po zamykane i nalalem benzyny na a tłok, szybko uciekała, czy świadczy to o pierscionkach do wymiany?
Co poradzicie?




