• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Opony

Masz jakiś problem ze swoją maszyną? Pisz a my postaramy się pomóc
Awatar użytkownika
Kajo007PL
Majster
Majster
Posty: 128
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: GorĂŞczyno

Re: Opony

Postautor: Kajo007PL » pn 11 mar, 2013

10300 na 50 cc , 8000 + 72cc jest moc !


Awatar użytkownika
EDEKNWZ
Weteran
Weteran
Posty: 313
Rejestracja: śr 01 lut, 2012
Lokalizacja: Ostro³êka

Re: Opony

Postautor: EDEKNWZ » pn 11 mar, 2013

no mi się wydaję ze jednak cena mniejsza ale Duro coś znaczy ta nazwa :)

Awatar użytkownika
Kajo007PL
Majster
Majster
Posty: 128
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: GorĂŞczyno

Re: Opony

Postautor: Kajo007PL » pn 11 mar, 2013

Właśnie co do Duro nie mogę znaleźć jakiś danych o niej pochodzenie itd. a ta opona Heidenau to z Niemczech . I czytałem o tych oponach Heidenau i ludzie sobie chwalą .
10300 na 50 cc , 8000 + 72cc jest moc !

Awatar użytkownika
EDEKNWZ
Weteran
Weteran
Posty: 313
Rejestracja: śr 01 lut, 2012
Lokalizacja: Ostro³êka

Re: Opony

Postautor: EDEKNWZ » pn 11 mar, 2013

duro tez dobre :) wiadomo ze nie z najwyższej półki ale dobre :)

Awatar użytkownika
Kajo007PL
Majster
Majster
Posty: 128
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: GorĂŞczyno

Re: Opony

Postautor: Kajo007PL » pn 11 mar, 2013

Wiem że są dobre 5 lat mi opona wytrzymała :P Ale właśnie się zastanawiam czy nie kupić Heidenau . Bo co jak co ale wiesz Duro teraz sprawdziłem China a Heidenau Niemcy .
10300 na 50 cc , 8000 + 72cc jest moc !


szkudnik4
Majster
Majster
Posty: 126
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Lokalizacja: pomorskie

Re: Opony

Postautor: szkudnik4 » pn 11 mar, 2013

heidenau ale do swojego założyłem mitas i wymiata

adrol

Re: Opony

Postautor: adrol » pn 11 mar, 2013

Duro tanie są badziewne, a bardzo bardzo drogie są super :).
Heidenau i mitas są dobre, jeszcze zależy jaki bieżnik.

Awatar użytkownika
Kajo007PL
Majster
Majster
Posty: 128
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: GorĂŞczyno

Re: Opony

Postautor: Kajo007PL » pn 11 mar, 2013

Ostatnio zmieniony pn 11 mar, 2013 przez Kajo007PL, łącznie zmieniany 1 raz.
10300 na 50 cc , 8000 + 72cc jest moc !

Awatar użytkownika
mateo2526
Majster
Majster
Posty: 105
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: OstrĂłw Mazowiecka

Re: Opony

Postautor: mateo2526 » pn 11 mar, 2013


Awatar użytkownika
szymo_97
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 994
Rejestracja: ndz 17 lut, 2013
Lokalizacja: Paprotnia, koÂło ÂŁodzi

Re: Opony

Postautor: szymo_97 » pn 11 mar, 2013

Właściwości jezdne będą identyczne, wybierz tą która bardziej Ci się z wyglądu podoba :)
GuoWe'i 125 > WSK 125 > CBR 125R > Benzer Texas > Suzuki RG 125 F > Honda CB-1 400 :D

Obrazek

gg. 20481530

Dawid35892
Majster
Majster
Posty: 103
Rejestracja: ndz 24 lip, 2011
Lokalizacja: Wielkolas

Re: Opony

Postautor: Dawid35892 » ndz 17 mar, 2013

Witam potrzebna pomoc. Do Ogara 900 założyłem felgi 18 od Ferro i opony są już na wykończeniu i nie wiem jakie kupić na tyle mam oponę 3.25 a z przodu 2.75 obydwie opony firmy Yuanxing chciałbym jakieś typowe szosówki doradźcie coś. Dodam że 3.25 opona jest dość szeroka i 3.5 nie wiem czy wejdzie

Awatar użytkownika
dzikilopez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1697
Rejestracja: pn 02 sty, 2012
Lokalizacja: Łodygowice

Re: Opony

Postautor: dzikilopez » ndz 17 mar, 2013

Dawid35892, Polecam MITASy dobrze się trzymają i nie kosztują majątku, produkują je w Czechach.

Mam u siebie założone taką na tyle http://allegro.pl/opona-mitas-3-25-18-h ... 50589.html
Ostatnio zmieniony ndz 17 mar, 2013 przez dzikilopez, łącznie zmieniany 1 raz.
Benzer YANKEE + LIFAN 120ccm + PZ22
60 tys km i dalej się kręci

Ich brauche Geld für Gasolin
Explosiv wie Kerosin
Mit viel Oktan und frei von Blei
Einen Kraftstoff wie
Benzin!
Gib mir Benzin!
R+

Awatar użytkownika
EDEKNWZ
Weteran
Weteran
Posty: 313
Rejestracja: śr 01 lut, 2012
Lokalizacja: Ostro³êka

Re: Opony

Postautor: EDEKNWZ » ndz 17 mar, 2013

eloo :) która lepsza ? i czy się opłaca ? jak macie jakieś linki do dobrych(sprawdzonych) to podajcie :)

http://sklep.skew.pl/sklep/?445,michelin-120-80-16


http://allegro.pl/opona-120-80-16-duro- ... 49103.html

Awatar użytkownika
bik3911
Specjalista
Specjalista
Posty: 151
Rejestracja: czw 22 wrz, 2011
Lokalizacja: OsW
Kontaktowanie:

Re: Opony

Postautor: bik3911 » pn 01 kwie, 2013

Czy ta opona będzie dobra do gb street'a ??
http://moto.allegro.pl/opona-duro-110-7 ... 39778.html

110/70 ?? wysokość 70 będzie sie dobrze trzymać rantu czy za niska ??

Awatar użytkownika
bik3911
Specjalista
Specjalista
Posty: 151
Rejestracja: czw 22 wrz, 2011
Lokalizacja: OsW
Kontaktowanie:

Re: Opony

Postautor: bik3911 » ndz 07 kwie, 2013

Zagląda tu ktoś ?



Wróć do „Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl