• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Pomorska Parada Niepodległości 2012.

Szykuje się ciekawe spotkanie motocyklowe? Nie masz z kim polatać w sobotnie popołudnie? Napisz tutaj :)
Awatar użytkownika
kuba2354
Weteran
Weteran
Posty: 303
Rejestracja: pt 03 gru, 2010
Lokalizacja: za 300 m. skrĂŞĂŚ w prawo
Kontaktowanie:

Pomorska Parada Niepodległości 2012.

Postautor: kuba2354 » ndz 11 lis, 2012

Pobudka około 7.00 rano. :) Zjadłem śniadanie, umyłem się i ubrałem. Wyprowadziłem Hanie i ją rozgrzałem. 8.03 siedzę na maszynie. I lecę na Gdańsk. :D 8.25 jestem przy Technikum Łączności. : ) Czyli 25 km w 20 min. Jest dobrze. : )

Zaczęły się zjeżdżać motocykle - Goldwingi, Intrudery, Shadowy, Ninje, CBR, GSXR/F i skutery. Wśród nich stała NSR :D Czyli ja. : P A`propos Hondy to moja była unikatem : ) Wszyscy ją oglądali, robili zdjęcia :D Miłe to nawet. Stoję i ktoś mnie uderza - Bartek. Poprzedni właściciel Hanii przyjechał na Kawasaki. : ) I tak jechaliśmy razem aż na Targ Węglowy. Ja poszedłem robić foty a on pilnował moto i oglądał Ducati Monster, które stało koło nas. Okazało się, że wpadł w gówno - dosłownie. : ) .11.25. Idę do kolesia, który był R1. Pytam się go, czy już na Gdynie lecieli. On, że 15 min temu. To my zapłon i but. 100 na blacie. :D Prawy pas, lewy, środkowy. Tankowanie Kawy i lecim dalej. 20 min później jesteśmy w Gdyni. Miało być przy dworcu. Okazało się, ze są gdzie indziej. W du*** z tym. Lecim na Szpaner Platz. :D Tam dołączył się gościu z CB500. I we 3 moto jechaliśmy na Skwer Kościuszki. Świętojańska zamknięta dla ruchu. Skwerek też. To du**.. Podjechaliśmy od wschodniej strony. Parada Niepodległości, która ma pokazać to, że Polska jest wolna pokazała raczej Paradę Równości - Dziewczyny się całowały, dzikie tańce, piosenki, które nie byly specjalnie patriotyczne. Wkurzeni i zawiedzieni siadamy na machiny i jedziemy w kierunku Żukowa. 100-110. Pojechaliśmy fajnymi drogami, gdzie można było się złożyć nawet. ; ) Ślisko i zimno nie było. :D

Ciekawostką może być to, że były fajne samochody - Warszawy, Lubliny, Maluchy, Wołgi, Moskwicze - Auta z PRL. Byl Lublin z lat 50. Praga - czeska ciężarówka. ; ) Ogólnie pomysł fajny. Wykonanie? Słabe niestety. Mam nadzieję, że za rok będzei dużo lepsza organizacja. : )

k.

ps FOTY z PARADY
HONDA !

2T mooooc xd

http://zyciebikera.blogspot.com/ <-- mĂłj blog. : )


to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Pomorska Parada Niepodległości 2012.

Postautor: to&owo » ndz 11 lis, 2012

zacnie ,super wygląda ta NSR
poldon <3
a gdzie te dupeczki co się całowały ?:D

Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Pomorska Parada Niepodległości 2012.

Postautor: BarneY » ndz 11 lis, 2012

speeder, Chciałem się spytać o to samo ! :D Poprosimy zdjęcie ! <troll>
Pięknie moto oklaski :)
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D

DziĂŞki :)

Awatar użytkownika
kuba2354
Weteran
Weteran
Posty: 303
Rejestracja: pt 03 gru, 2010
Lokalizacja: za 300 m. skrĂŞĂŚ w prawo
Kontaktowanie:

Re: Pomorska Parada Niepodległości 2012.

Postautor: kuba2354 » pn 12 lis, 2012

BarneY, speeder, niestety nie mam zdjęcia. ; / Bo będąc w szoku nie zdążyłem wyjąć aparatu. A w Gdyni :D

Strasznie podobał mi się HD w malowaniu Jack Daniels... mmm... :D
HONDA !



2T mooooc xd



http://zyciebikera.blogspot.com/ <-- mĂłj blog. : )

Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Pomorska Parada Niepodległości 2012.

Postautor: BarneY » pn 12 lis, 2012

kuba2354, Oj jaka szkoda :<
Dzisiaj widziałem kask Jack'a Daniels'a :) Sam bym sobie taki kupił :D Gościu był Yamahą FZ1 :) Piękny sprzęcik :P
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D



DziĂŞki :)


Awatar użytkownika
kuba2354
Weteran
Weteran
Posty: 303
Rejestracja: pt 03 gru, 2010
Lokalizacja: za 300 m. skrĂŞĂŚ w prawo
Kontaktowanie:

Re: Pomorska Parada Niepodległości 2012.

Postautor: kuba2354 » pn 12 lis, 2012

Mmm.. Teraz jest szał na wszystko z Jack Danielsem. W końcu minie. : ) Jak wszystko.

Kurde.. rozrusznik mi padł :D
HONDA !



2T mooooc xd



http://zyciebikera.blogspot.com/ <-- mĂłj blog. : )

Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Pomorska Parada Niepodległości 2012.

Postautor: BarneY » pn 12 lis, 2012

Jak monster <facepalm>.

To naprawaj i kataj dalej :D Na motomikołaje lecisz? :P
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D



DziĂŞki :)

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Pomorska Parada Niepodległości 2012.

Postautor: to&owo » wt 13 lis, 2012

rób Hannę ,bo kobieta nie znosi ignorancji x/d

Awatar użytkownika
kuba2354
Weteran
Weteran
Posty: 303
Rejestracja: pt 03 gru, 2010
Lokalizacja: za 300 m. skrĂŞĂŚ w prawo
Kontaktowanie:

Re: Pomorska Parada Niepodległości 2012.

Postautor: kuba2354 » wt 13 lis, 2012

No pewnie. : ) Mikołaje są obowiązkowe :D jade z kuzynem szwagra i dziewczyną kumpla ;D

Hania pójdzie za niedługo na serwis ;D
HONDA !



2T mooooc xd



http://zyciebikera.blogspot.com/ <-- mĂłj blog. : )

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Pomorska Parada Niepodległości 2012.

Postautor: Alpen » wt 13 lis, 2012

kuba2354 pisze:A`propos Hondy to moja była unikatem : ) Wszyscy ją oglądali, robili zdjęcia

Co jest takiego super w starej nsr? Rozumiem, przyjechałbyś Junakiem m10, ale nsr?...
modó³ wm mugen sport cdti

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Pomorska Parada Niepodległości 2012.

Postautor: michau_ek » wt 13 lis, 2012

Alpen, dopóki się nie przejedziesz to nie będziesz wiedział, ja lubie te stare nsrki może dlatego, ze było to pierwsze moto którym jechałem wiecej niz 100 km/h, podoba mi się jej wyglad (jeden z niewielu), a sprzedając moją na czesci zarobiłem sporo kasy więc jak nabardziej miło ja wspominam xD

twoja nsr ładna... a rozrusznik - normalna sprawa, chodliwa czesc, a ceny nieraz po 400 zł... szukaj jak najtanszej naprawy bo.. za 400 zł to ja juz bym wolał na pych odpalac;d (nsr nie ma kopki_)

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Pomorska Parada Niepodległości 2012.

Postautor: Alpen » wt 13 lis, 2012

michau_ek, no ok, czyli każdy co na niby jej foty robił i latał dookoła to na niej jeździł, tak?
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
Brunon K ver. 205
Weteran
Weteran
Posty: 559
Rejestracja: pn 27 gru, 2010
Lokalizacja: Siedlce

Re: Pomorska Parada Niepodległości 2012.

Postautor: Brunon K ver. 205 » wt 13 lis, 2012

kuba2354, a ja mam takie pytanie, czy to była impreza typowo motocyklowa, czy były też na niej środowiska narodowo-radykalne ??
Obrazek
EMO

Awatar użytkownika
kuba2354
Weteran
Weteran
Posty: 303
Rejestracja: pt 03 gru, 2010
Lokalizacja: za 300 m. skrĂŞĂŚ w prawo
Kontaktowanie:

Re: Pomorska Parada Niepodległości 2012.

Postautor: kuba2354 » wt 13 lis, 2012

Alp3n, jak jesteś taki cwany to policz ile masz takich NSRek w Polsce. Co? 5,6? Może 10. Równie dobrze mogę się spytać, co jest super w Ogarze 900 by ALPEN? Twoja odpowiedź jest... no beznadziejna. I mam to gdzieś że jesteś adminem, ale jesteś też użytkownikiem jak każdy z nas. Jest moja i takiej drugiej w takim stanie nie ma. A ile tam było CBR, R1, R6 itp.. Każdy obchodzi to święto na swój sposób. Jak będziesz mieć motor za własny hajs to pogadamy.

super stara? ALE MOJA! Sam sobie na nią zapracowałem. Sam muszę sobie paliwo kupować i sam muszę o nią dbać. Jeśli tak masz to dziwie się czemu nie ogarniasz. A jeśli Tobie RODZICE kupują paliwo i dają na serwis to się nie dziwie.

Przepraszam za OT.
Wracając :

michau_ek, awaria wykryta - szczotki w rozruszniku się blokują. :D
Marcin 205, niestety.. Była to parada, w której uczestniczyły sztandary, była parada ludzi przez miasto, były motocykle, stare auta itp... Niestety dołączyły się PARTIE np. Pomorski Okręg PiS czy PO. To było przykre. Że w takie święto się chodzi i promuje partie.
Ostatnio zmieniony wt 13 lis, 2012 przez kuba2354, łącznie zmieniany 1 raz.
HONDA !



2T mooooc xd



http://zyciebikera.blogspot.com/ <-- mĂłj blog. : )

Awatar użytkownika
Bubles
Weteran
Weteran
Posty: 640
Rejestracja: czw 02 gru, 2010
Lokalizacja: PiÂła

Re: Pomorska Parada Niepodległości 2012.

Postautor: Bubles » śr 14 lis, 2012

kuba2354 pisze:Alp3n, jak jesteś taki cwany to policz ile masz takich NSRek w Polsce. Co? 5,6? Może 10.


Obrazek

Proszę Cię. Aż taki rzadki mega unikat toto nie jest. 10 na całą Polskę. HA! HAHA!



Wróć do „Zloty i spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl