https://picasaweb.google.com/1056809424 ... zdNadMorze
P.S. Jeżeli ktoś jest chętny na takowe wyprawy to w wakacje szykuje się kolejna. Chętnych i zdecydowanych zapraszam na GG 6359150
Pozdrawiam






Ja swoim bym się nie wybrał a bardzo bym chciał


pozdro







Mianusek pisze:Widze kolega sie wybrał w moje tereny: Malbork, Nowy Dwór Gdański pewnie jechałes przez Stegne do Jantaru xD.

dafi pisze:Trzeba dawać znać o takich trasach, na pewno znalazło by sie wiele użytkowników mieszkających gdzieś w pobliżu trasy, którzy ugościli by kawą czy ciepłym posiłkiem.
Moje marzenie po podróżować tak motorem
.



[/URL]



Ale do domu dojechałem


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości